Seriály a filmy

10. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Terezka v Prostřeno! připraví zdravé menu. Pochutnají si hosté na lněném semínku v dezertu a nedosoleném vývaru?

REPRÍZA: Terezka z Prostřeno! o sobě říká, že je přizpůsobivá – takové je i její zdravé menu. Ocení hosté její zdravé vylepšováky?

Ve středu bude jídlo chystat Terezka. Ta zaskočí názvem pokrmu lehký vývar. Co v něm bude a nebude bez chuti? Bude mít vývaru dost, nebo se vyvaří? A kdo je typ polévkovitý? Platí opravdu, že sůl je nad zlato? Šetří jí Tereza, nebo ne?

Podívejte se, jak se Terezce povede vývar:

Miroslav u Terezy přizná, že nejí mořské plody. Jak mu budou chutnat Terezčiny? Odhodlá se vůbec? A co jsou to surimi tyčinky, kdo to ví?

Hostům předkrm nechutná. Podívejte se proč:

Radiologická asistentka Tereza se do pořadu přihlásila sama. Ráda zkouší nové věci a ještě raději je, když se kolem ní něco děje. Bude pro ni tedy účast v pořadu dostatečným adrenalinem? Sama o sobě tvrdí, že je klidná a přizpůsobivá – a takové bude i její menu. Klidné. Kdo si na něm pochutná, na koho bude moc zdravé a koho zaskočí lněné semínko v dezertu?

Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.