Seriály a filmy

6. ledna 2015 10:42

Martina Čerňanská

Prostřeno! Ti nejlepší z nejlepších! Část I.

Již 19. ledna startuje nová řada oblíbeného pořadu Prostřeno! a tudíž je ideální čas připomenout si, kteří účastníci vás v loňském roce nejvíce zaujali a o kterých jste nejvíce diskutovali. Bylo jich dost, tak jsme je pro vás rozdělili do dvou skupin.

Připomeňte si Dianu, Věru a Marcelu, jejich menu, proč se do pořadu přihlásily a jak to vlastně celé dopadlo.

Ti nejlepší z nejlepších. Část I. právě začíná:)

V 10. sérii uvařila mladá maminka dvou dětí Diana Kollerová. Sama o sobě řekla, že je zprvu ostýchavá, umí se však prosadit a říct svůj názor. Je přátelská a šikovná. Bydlí u rodičů svého partnera. Tchán s tchyní Dianě pomáhají s dětmi. Až půjdou obě děti do školky, Diana si chce doplnit vzdělání, protože má jen základní školu.

Sama připravila menu, které ostatním většinou chutnalo, ovšem pak rozjela tvrdou hru! Schválně bodovala málo, aby dosáhla na výhru, ovšem to se jí nepodařilo.

A nejen proto byla trnem oku vám divákům.

Do pořadu se přihlásila sama, aby si vyzkoušela, jaké to je vařit pro cizí lidi před televizní kamerou. Svou účast v soutěži bere jako pozitivní zkušenost do života.

A co Diana uvařila? Toto je její soutěžní menu:Domácí housky a pomazánkyDomácí vývar s nudličkamiTortilly na dva způsobyHraběnčiny řezy

Připomeňte si celou epizodu s Dianou:

V 9. sérii se vám představila cukrářka Věra Krázlová. Kdo by si ji nepamatoval! Věra je velmi svérázná. Víno otevírala vařečkou a u stolu vyzvídala na ostatních, jak to doma mají se svými muži!

Velmi rychle si nesedla se svou spoluhráčkou Míšou (o níže ještě bude řeč), která o ní dokonce řekla, že patří mezi krávy!

S přítelem Davidem, který už také soutěžil v pořadu Prostřeno!, má holčičku Věrušku. Prý se jí od té doby zcela změnil život.

Věra sama o sobě řekla, že je soutěživá, aktivní hráčka, a že je klidná jen do té doby, než ji někdo vytočí.

Výhru chtěla použít na vybavení domácnosti a na velký rodinný výlet. Ani Věra ovšem na výhru nedosáhla.

Její soutěžní menu bylo následující:Domácí žervéVelikonoční nádivkaPečená krkovičkaDomácí zmrzlina s ovocem

Podívejte se na celou epizodu s Věrou:

Taktéž v 9. sérii se vám představila jedna z nejvíce diskutovaných soutěžících, paní Marcela Mikulášová z Brna. Pamatuje si na ni?

Hned v úvodu šokola ostatní soutěžící svým bydlením, poté jim prostřela špinavé nádobí a ani jídlo nebylo úplně nejlepší. Jídlo nebylo úplně čerstvé a během polévky dokonce vyprávěla historku o kondomem a o tančení v bordelu! A to byla opravdu silná káva. Nakonec se v kuchyni zhroutila a rozplakala. Jak jistě tušíte, nevyhrála.

Marcela má ráda hudbu, ráda tančí a občas si prý dokonce zajde i na diskotéku. Považuje se za přátelskou, veselou a pracovitou.

Marcela nakonec přidala i historku z vaření: Když byla mladá, tak se prodával olej i jar ve stejných lahvích. Podařilo se jí to poplést a nalila jar na rozpálenou pánvičku místo oleje.

S tímto menu paní Marcela soutěžila:Šunkové závitkyKyselá polévka s fazolovými luskyRoláda z listového těstaZmrzlinový pohár

Zavzpomínejte na vaření paní Marcely:

Zajímavá čísla a fakta z Prostřena! najdete v našem dalším článku:

Autor: Martina Čerňanská

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.