Trapas v Prostřeno!: Lukáš podává jídlo nejprve mužům

Nemluvný řezník Lukáš (27) vsadí na českou klasiku. Zapůsobí gulášem na Petru, která se mu líbí?

Uprostřed týdne zůstaneme v Praze, kde žije ve skromných podmínkách osamělý mladý řezník. Nemluvný Lukáš byl trochu smutný, když po pondělku nedostal žádný vzkaz. Chmury po rozchodu s poslední přítelkyní zahání sportem a cvičením. Strohý nuselský byt je spíš takové mládenecké doupě a ženská ruka by mu jen prospěla. Potřeboval by přítelkyni nejen pořádnou, ale také cílevědomou, aby ho nasměrovala a víc motivovala.

Podívejte se na Lukášův medailonek:

Kolik sympatií Lukáš vzbudí, až se předvede jako kuchař, společník a hostitel? S tím má trochu potíž, Lukáš pokulhává v bontonu, večeři servíruje nejprve mužům, na stole chybí sůl a bude jí třeba. Na vaření má v kuchyni místa dost a jako řezník by mohl umět vařit, jenže pořád se učí, jeho česká klasika by chtěla více dochutit. Kromě masa a koření potřebuje guláš také hodně cibule, co na to její zapřisáhlý nepřítel Slávek? A k hlavnímu chodu bude i domácí knedlík – Lukášova (celkem povedená) premiéra.

Podívejte se, jakého trapasu se Lukáš dopustil:

Příjemným překvapením je úvodní sytá vajíčková roláda ve slaninovém kabátku. A platilo by to i o hovězím vývaru se zeleninou, polévka je však stejně jako hlavní chod poněkud nedosolená a má neobvyklou vložku – křupavé kostičky. Krutony ale Lukáš naštěstí podává zvlášť. Do štrúdlu nastrouhá kvůli chuti a vitaminům jablka neoloupaná, prý mu takto moučník více chutná. Jeho „horká láska“ horká nebude a zatím to moc žhavě nevypadá ani mezi Lukášem a holkami. A komu se podaří postavit nejvyšší domeček z karet?

Podívejte se, jak to jde Lukášovi v kuchyni:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.