Travesti show v Prostřeno! Stefany to pěkně rozjede!

Travesti show - Prostřeno!

Barista Martin (39) hosty přijme jako Stefany a předvede i kousek ze své travesti show.

Pražsko-středočeský týden pokračuje ve stejném duchu jako včera. Odehrává se kousek za Prahou v útulném venkovském domečku u extravagantního Martina alias Stefany, který tu žije se svým milovaným chrtíkem. V převleku za Stefany chodí na návštěvy a v úterý i přivítá hosty, které překvapí bydlení ve stylu Provence, se spoustou andělíčků, květin a ozdob, i zahrada je dotáhnutá do posledního detailu. O hostiteli prozradí nejen to, že je výstřední, ale také pracovitý. A v kuchyni se ukáže jako velmi šikovný. Ani Martin/Stefany nepodcení nic při přípravě pokrmů, kuchyně je to opět spíš italská, moderní a esteticky servírovaná.

Chůze na podpadcích

Předkrmový salát Caesar se drží originální receptury, ale po našem je v něm i opečené kuřecí maso. Polévka minestrone hraje všemi barvami a hosté se shodnou na tom, že je prostě skvělá, dokonce i ti, co nemusejí zeleninu nebo rajčata, tuhle vitamínovou bombu chválí. Na hlavní chod se sbíhají sliny, plněná panenka ve dvou variantách je lákavá, snad jen mohla zůstat v troubě o minutku méně. To platí i o luxusním čokoládovém dezertu lava cake. Také ten se mohl péci kratší dobu, navíc právě to způsobilo i poněkud delší čekání na jídlo. Hosté čekají, že zábava bude travesti show. A jsou zvědaví, jak to Stefany vlastně má. Jenže hostitel/ hostitelka jim zatím neodpoví na všechny všetečné otázky ohledně své identity, prý kdo si počká, ten se dočká… Nevšední vystoupení se odehraje v exteriéru, kde si zájemci mohou vyzkoušet také chůzi na ultra vysokých podpatcích. A věřte, není to jen tak…

Martin poučí o názvosloví

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Stefany bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!