Seriály a filmy

14. listopadu 2017 19:00

Lucie Gretzová

Prostřeno! U Ivety se strhne šlehačková bitva!

Teorie o dětech - Prostřeno!

Iveta (31) to s hosty umí, dobře uvaří a uspořádá malou šlehačkovou bitvu.

Půvabná kalkulantka Iveta, maminka osmileté dcery, se netají tím, že potřebuje splatit své dluhy. U ostatních se Iveta často tváří, že jí nic nechutná, a případné soupeře si pěkně hlídá. Pravda ale je, že má štěstěnu na své straně. Je to příjemná a pozorná hostitelka, která si vše dobře rozmyslela, vsadila na prověřené chutě a neriskovala s příliš složitým menu s bůhvíjak náročnou přípravou. Ale zase večeři neodflákla. Na úvod je sýrová roláda, která stihla ztuhnout a kromě sýra obsahuje jen šunku a pomazánkové máslo. Banketky domácí nejsou, ale zdá se, že to nikomu až tak moc nevadí. Dýňová polévka je pro někoho premiéra a chutná i Jardovi, který se jí trochu bál. Krém je právě tak akorát hustý a okořeněný muškátem a ozdobený semínky.

Jarda se chce ženit

Hlavní chod obsahuje hned tři řízky z krůtího masa a dvou druhů vepřového, a protože je toho opravdu hodně, Iveta se rozhodla pro odlehčenou verzi salátu, který kromě brambor obsahuje ještě jarní cibulku, ředkvičky, okurku, jistě je možné podobnou přílohu variovat. A hostitelka nic nepokazí ani svým dezertem, cheesecake s kanadskými borůvkami také všichni pochválí. Iveta má ze svého výkonu dobrou náladu, i když její zábava – hra s metáním šlehačky – třeba pro Lucii zase až tak velká legrace není…

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Ivetě bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!