Seriály a filmy

1. listopadu 2016 15:00

U jednoho stolu usednou dva milenci Ivety Bartošové! Prostřeno! Speciál

Znají se od vidění, ale osobně se všichni asi ještě nepotkali. Prostřeno! tentokrát proběhne ve velmi speciálním složení. U jednoho stolu usednou hvězdy ze světa filmu, televize, ale i bulváru. Sestava to bude vskutku třaskavá a místy bizarní.

Co se stane, až se sejde herec Jiří Krampol a jeho manželka Hana, „Vyvolená“ Regina Agia, kontroverzní ochránce žen Zdeněk Macura, renesanční umělec Zdeněk Podhůrský a člověk, který hýbe světem bulváru, hodně o něm ví a nebojí se zeptat – Pavel Novotný? Všechno bude jako obvykle – hraje se o 50 tisíc korun i hostitelskou čest. Hvězdy zatím vůbec netuší, koho potkají, každý čeká někoho jiného, ale hraje se o opravdové peníze a plnit se musí i úkol týdne – specialita ze špekáčků!

Všechno bude tak jako obvykle, včetně Poslední večeře, ale vzhledem ke složení soutěžících i jinak. Speciální Prostřeno! bude na události vskutku bohaté a soutěžící se u stolu ani mimo něj rozhodně nudit nebudou. Řeší se osobní spory, jako červená nit se týdnem táhne příběh Ivety Bartošové, kterou přítomní muži dobře znali, ale i budoucnost zvířat a bytostí na tomto světě i ve vesmíru. A samozřejmě řeší se i jídlo, když je u stolu veganka Regina, kuchaři vařením nepolíbení i mistři kuchyně. A tak se podávají palačinky s plastem, sinicová polévka, ale třeba i čínská večeře o mnoha chodech. V sobotu tahle parta dostane pozvání na Poslední večeři. Otázkou ale bude, zda se na ni také všichni dostaví. Vztahy jsou víc než napjaté. Dojde i na reparáty z vaření. A že je co opravovat… Podaří se usmířit nesmiřitelné?

Dívejte se už od pondělí 7. 11. 2016.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.