Učeň Michal v Prostřeno! využije pomoci ostatních. Bude od něj takový krok férový?

Učeň Michal z Prostřeno! se nechá unést... Co připraví sám a co paní mistrová?

Učňové mají tento týden v Prostřeno! dovoleno přijímat rady od svých pedagogů. Michalovo počínání ale nezůstane jen u pouhého radění.

V učňovském speciálu Prostřeno! poznáte pět pilných studentů, kteří byli hrdě vysláni jako reprezentanti svých škol. Jelikož jsou tito účastníci teprve kuchaři v zácviku, mohou se během připravování obracet na své mistry a mistrové. Odborná konzultace se pak nezapře hlavně při pohledu na nabízená menu, která jen hýří cizími názvy a originálními kombinacemi.

Vůle ukázat svou školu v tom nejlepším světle se některým lehce vymkne z rukou. Středeční hostitel Michal přizná, že netuší, jak se vyrábí domácí zmrzlina, která hraje hlavní roli v jeho dezertu. Tím vyjde najevo, že její přípravu nechal zcela na zkušených rukou paní mistrové. To se ale nezamlouvá jeho soupeřům, kteří si kritiku na toto konto nenechají pro sebe.

„Kdyby to aspoň nepostavil, jako když ta zmrzlina je ten základ, ale že tam je jakoby na dochuť,“ dodává vyčítavě jeden z Michalových soupeřů.

Podívejte se, jak Michal vysvětluje recept na domácí zmrzlinu:

Projeví se jejich pohoršení i na výsledném bodování? Zjistěte ve středečním dílu Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.