Seriály a filmy

5. srpna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Učitel Lukáš bude ve svém živlu! Hosty v Prostřeno! nařkne z opisování

REPRÍZA: Učitel Lukáš (36) má práce nad hlavu a také spoustu starostí s doděláváním restů na novém domečku.

Peníze by se tedy hodily. Bude právě jeho menu tím vítězným? Lukáš s manželkou mají dva syny (5 let a 3 roky) a žijí v novém domečku, kam se nedávno přestěhovali. Zatím se život nese v duchu dodělávání domu a zahrady.

Lukášova zábava nebude zábavná uplně pro všechny, podívejte se na videu:

Poprvé se přihlásil sám, protože rád vaří a chtěl si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to bude. Teď byl moc rád za nabídku jít do speciálního týdne, protože už uvažoval nad tím, že by se zkusil přihlásit podruhé. Minule ho natáčení moc bavilo a celý týden si užil.

Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do plotu kolem domu. Dojde tedy na jeho realizaci? Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.