Seriály a filmy

21. srpna 2021 07:00

ag

Prostřeno! tentokrát ohlásí Koloušek, milovnice hooligans nebo pan Upřímný

Prostřeno! (4) - Koloušek a housenky

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. V pohodové atmosféře se u stolu sejdou dvě ženy a tři muži. Jak jim to bude u ploten šlapat?

A jak si poradí s úkolem týdne, kterým je příprava pokrmu, při kterém jsou využity škvarky? Kdo se na jeho přípravu vykašle, a kdo jej vymazlí k dokonalosti?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Mladý tatínek Adam (25) se rád baví, tedy i v kuchyni.

Má malého syna, do práce jezdí za hranice a svému vystudovanému oboru se nevěnuje. Ne vše se mu během příprav bude dařit a občas své hosty také zaskočí. Soutěžící se pomalu nad talíři začnou oťukávat a při zábavě zjistí, že Prostřeno! a účast v něm může být docela fajn. Ovšem je teprve pondělí, takže není záhodno chválit dne před večerem. Do pořadu se Adam přihlásil sám, protože by rád získal nové zkušenosti. Adam se považuje za vtipálka, sarkastického srandistu. Navíc upřímného. Bude takový i před kamerou? Sledujte už v pondělí!

Úterý: Student Jakub (16) se gastronomii věnuje i profesně.

Je v prvním ročníku oboru kuchař. Na druhém stupni základní školy studoval gymnázium. V prvním ročníku studium ukončil, protože si uvědomil, že ho to nebaví, a rozhodl se pro učiliště, protože rád vaří. Před pár lety závodně tancoval street dance, po dvou úrazech nohy se k tanci již ale nevrátil. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce otestovat své kuchařské dovednosti a rád by zjistil, jaké to je vařit před televizní kamerou. Ne vše mu ale půjde podle plánu, navíc získá minusové body za to, že je studentem odborné školy věnující se gastronomii, a také za to, že by měl ve svém věku něco umět. Zkrátka se nezavděčí. Jak se bude Jakubovi v Prostřeno! dařit, uvidíte už v úterý. S ohledem na to, že je spolehlivý, upřímný a chce si své kuchařské dovednosti otestovat před kamerou, by se výhra jistě hodila. Jak se na jeho snahu budou dívat spolusoutěžící? Uvidíte už v úterý!

Středa: Operátorka výroby Nikol (25) se do Prostřeno! dostala díky přítelkyni.

Ta je přesvědčená, že na výhru má. Snad se jí nestane stejná chyba jako v dětství, kdy její domácnost málem shořela, protože zapomněla na pizzu v troubě. Miluje česnekovou polévku i další dobroty, je tolerantní a chápe, že ostatní to tak mít nemusejí. Její menu je luxusní, ovšem zavděčí se těm, kteří si zkrátka „přišli pro výhru“? A jak si stihne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Kateřina (20) vystudovala cestovní ruch, nyní se ale živí jako barmanka.

Ráda chodí ven s přáteli. Baví ji sledování hokeje a bojových sportů. Má ráda hudbu a filmy. Baví ji také focení – ať už fotí sama nebo je ona modelem. V neposlední řadě mezi její záliby patří vaření. Její přátelé ji považují za klidnou, přátelskou a někdy hodně upovídanou. Dokáže se rychle naštvat a vyprovokovat, ale jinak se považuje za flegmatika. Jakou tvář předvede svým hostům? A co by udělala s výhrou, kdyby se zadařilo její přátelské a klidné povaze doladit celé menu k dokonalosti? Sledujte už ve čtvrtek, jak se zahýbe kartami, které ostatní drží v rukou. A bude objeven taktik?

Pátek: Hodinový manžel Radek (35) se do soutěže přihlásil sám, protože má rád výzvy.

Také hraní únikových her a samozřejmě svou rodinu. Má schopnosti takové, že se jeho vaření v jednu velkou únikovku nezmění? On sám o sobě tvrdí, že je nekonfliktní a je pro každou legraci. Těší se na nové zkušenosti, ale stejně jako ostatní z členů této partičky případně i na výhru. Nejí králíka, vnitřnosti ani smažené houby. V životě se řídí mottem: „Užívat si a nebát se výzev.“ Užije si páteční vaření? A nepřepadnou ho obavy, jak to celé dopadne?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.