V pátečním Prostřeno! se dozvíte, co používá Lucie místo ledničky a kdo má u ní doma parohy

Lucie z Prostřeno! má u domu svou vlastní oboru. Pohorší toto zjištění některého ze soutěžících?

V pátek se hosté ocitnou v domě, ke kterému patří obora a dva rybníky. Vzhledem k tomu nikoho neudiví, že v obývacím pokoji jsou vystavené trofejní parohy. A ty měly i jméno. Ferda. Tak se jmenoval zaživa jejich nositel.

Podívejte se na kdo má u páteční hostitelky parohy:

Lucie se přizná, že obora jim slouží jako domácí lednice. Když potřebují maso, vědí, kam sáhnout a jaký kus si vybrat. Bude takový přístup někoho pohoršovat? To a mnohem víc se dozvíte už v pátek.

Lucie vysvětluje, kam chodí pro maso. Podívejte se:

Maminka na mateřské dovolené Lucie (38) byla do soutěže přihlášena svým synem. A toho opravdu nesmí zklamat. Vaří výborně, hosté jsou z jejího výkonu nadšeni. Dokonce se díky její taktice potvrdí, že Zdeňka takovým taktikem není. Nejspíš. O to větší bude překvapení nad pokličkami. Na zvěřinových hodech si Lucčini hosté pochutnají, ovšem najde se někdo, komu některá sousta zhořknou v ústech. Proč a jak své chování hlavní taktik nakonec vysvětlí? Bude Lucce její koncert v kuchyni stačit na výhru, nebo se bude muset spokojit s pouhou účastí ve hře? Hra je v tomto týdnu rozjetá tak, že se nestačíte divit! Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.