Prostřeno! V Praze povedou ženy 4:1

Z moravské metropole se pořad Prostřeno! přesune do české i celostátní. V Brně převažovali muži, v Praze vedou ženy 4:1. Na koho a na co se mohou diváci kulinářské show, kde nejde jen o vaření, těšit?

Začneme v Řeporyjích u účetní Renáty, která chtěla vždycky studovat hotelovou školu. Nějak to ale nevyšlo... Pondělní hostitelka je vdaná, má dvě děti a spokojené manželství. Miluje vaření, které považuje za relaxaci. Zatím neznámí hosté si mohou naladit chuťové buňky na španělské ptáčky. To je těžké střelivo na výhru 25 000 korun!

Úterní hostitelkou bude Markéta. Bývalá tanečnice a servírka jen zázrakem přežila autonehodu, na niž má „vzpomínku“ v podobě přerušených nervů na ruce. Ráda chodí na procházky se psem Merlinem a je pro každou legraci. Snad jí půjde pečené kuřátko na mandlích s brusinkovou omáčkou tak od ruky, že si vyvaří 25 000 korun!

Středa bude patřit jedinému muži pražského týdne, bývalému číšníkovi Michalovi. Toužil se vyučit kadeřníkem, nyní pracuje v obchodě a věnuje se travesty show. To by mohla být konečně zábava! Jenže Michal musí taky uvařit. Čím si chce vysloužit 25 000 korun? Záhadným pohádkovým menu vrcholícím krémem brûlée.

Předposlední hostitelka Marcela je majitelkou svatebního salonu a také sama navrhuje modely svatebních šatů. Vyučená krejčová ale vdaná není, je rozvedená a má dva syny. Miluje ruční práce, zahradničení a vaření, také si ráda zacvičí. Jak bude ve čtvrtek cvičit kolem plotny, aby si v pátek odnesla 25 000 korun? Vydatně, na soupeře čekají svíčková a bavorské vdolečky!

Pokud po Marcelině večeři páteční pražská pětka ještě něco pozře, čekají ji v Kunraticích vepřové hody s krkovičkou a kotletou u aktivní a společenské Šárky, která je veselá nejen podle příjmení. Podniká i na mateřské dovolené, má menší úklidovou agenturu. Takže pozor na ni, ta asi bude na pořádek! Nejvíce času Šárka věnuje synovi a moc ráda by získala 25 000 korun na nějakou pěknou dovolenou u moře…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.