V Prostřeno! bude tento týden pořádný babinec

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Ke sporáku se postaví pět mladých a aktivních žen, které předvedou to nejlepší, co v kuchyni dovedou.

Jak se jim bude dařit a dojde na nějaké chyby? Komu se podaří vyhrát tentokrát? Jak se kdo popere s úkolem týdne, kterým je příprava pokrmu z dýně? A kdo si ho jako první všimne? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte novoroční Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Pracující studentka Tereza (22) chodí nejen na přednášky, ale také pracuje

Pracuje na zkrácený úvazek ve zdravé životní stravě, dále má brigádu ve vinotéce a trénuje malé děti ve všeobecné přípravce. Žije s partnerem a jejich roční mainskou mývalí kočkou. Jejím koníčkem je sport a experimentování v kuchyni. Vyplatí se jí tentokrát, nebo vsadí na klasiku? Chce ukázat, že nadhled může být tou správnou ingrediencí pro jídla vařená s láskou. Těší se na nové recepty, poznání nových lidí, předání zkušeností, zábavu a vyprávění vtipných historek u stolu. Pochutná si na menu, které připraví její návštěva?

Úterý: Zdravotní sestřička Pavlína (30) se věnuje důležitému oboru, přesto si najde čas na to, aby experimentovala v kuchyni

Ráda si trénuje nová jídla a věnuje se synovi i pejskovi. Do soutěže ji přihlásila kamarádka, tak bude zajímavé zjistit, jestli přátelství takovou zkoušku ustojí. Pokud Pavlína vyhraje, peníze použije na dokončení rekonstrukce bytu a dovolenou s rodinou. Jako zábavu si pro své hosty připraví test první pomoci – což se v dnešních dnech rozhodně může hodit.

Středa: Vychovatelka Diana (27) je momentálně na mateřské dovolené.

Do pořadu se přihlásila sama, protože by ráda zkusila něco nového a trochu narušila stereotyp, který má na mateřské dovolené. Zkušenost s natáčením už má z jiného televizního pořadu. Pokud by vyhrála, tak by peníze chtěla investovat do zahrady a bydlení. Část by si schovala na případnou svatbu. Podaří se jí vyhrát? Sledujte už ve středu!

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Kateřina (26) se v současnosti věnuje především rodině.

Žije s přítelem a společně mají syna Martina, kterému je jeden rok. Do pořadu původně přihlásila svou sestru, ale ta nemohla, a tak se Kateřina rozhodla, že vyzkouší štěstí sama. Pokud by vyhrála peníze by investovala do dovolené. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování na trička. Ráda bruslí, vaří a tráví čas se synem. Body strhne, pokud jí někdo nabídne k jídlu sýr. Podaří se jí zaujmout a dokázat to? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Kadeřnice Zuzana (35) se přihlásila na popud kamarádek.

Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na krásnou dovolenou anebo společný dárek. Jako zábavu si pro své hosty připraví malování na kamínky. Ráda připravuje česká jídla a baví ji zkoušet nové recepty. Mezi její oblíbená jídla patří steak na jakýkoli způsob. Těší se na pohodu, na to, že pozná nové lidi i nové recepty. Taktizovat se nechystá. Má se svým přístupem naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.