V Prostřeno! je vítězka Australian Open

Páteční soutěžící, podnikatelka Jitka (39), má ambiciózní plán – zaujmout svým menu a vyhrát. Podaří se jí to s kachnou, která byla v jiné podobě servírovaná již ve čtvrtek?

Jitku jen tak nic nezastaví. Podniká, je společenská, pro výhru si jde, ale proto, aby ukázala, že na ni má. Jiné důvody pro její účast v pořadu nejsou. Pořádá se svým mužem sešlosti pro své kamarády, ráda vaří, a hlavně – je prý úžasnou hostitelkou.

Podívejte se na videu na Jitčin pohár z Australian Open:

Akční maminka sedmiletých dvojčat vsadí na mix kuchyní. A jako třešinku na dortu zakomponuje do menu zábavu. Ze světa se vrátíme domů a pod její taktovkou si soutěžící zkusí upéci kváskový chleba. Tedy umění, kterému zcela propadla. Nejen ona, ale i její známí. Jak bude tahle zábava bavit spolustolovníky? A nadělí za ni Jitce body navíc?

Podívejte se, kvůli čemu bude Jitka slzet:

Co vypluje na povrch během posezení nad pokličkami? Kdo byl taktikem a kdo si chtěl účast v Prostřeno! opravdu jen užít? Navíc pátek je vždy nevděčným dnem, kdy soutěžící mají pocit, že mají poslední šanci zvrátit svá předchozí hodnocení. Bude tomu tak i dnes? Sledujte už v pátek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.