V Prostřeno! je vítězka Australian Open

Páteční soutěžící, podnikatelka Jitka (39), má ambiciózní plán – zaujmout svým menu a vyhrát. Podaří se jí to s kachnou, která byla v jiné podobě servírovaná již ve čtvrtek?

Jitku jen tak nic nezastaví. Podniká, je společenská, pro výhru si jde, ale proto, aby ukázala, že na ni má. Jiné důvody pro její účast v pořadu nejsou. Pořádá se svým mužem sešlosti pro své kamarády, ráda vaří, a hlavně – je prý úžasnou hostitelkou.

Podívejte se na videu na Jitčin pohár z Australian Open:

Akční maminka sedmiletých dvojčat vsadí na mix kuchyní. A jako třešinku na dortu zakomponuje do menu zábavu. Ze světa se vrátíme domů a pod její taktovkou si soutěžící zkusí upéci kváskový chleba. Tedy umění, kterému zcela propadla. Nejen ona, ale i její známí. Jak bude tahle zábava bavit spolustolovníky? A nadělí za ni Jitce body navíc?

Podívejte se, kvůli čemu bude Jitka slzet:

Co vypluje na povrch během posezení nad pokličkami? Kdo byl taktikem a kdo si chtěl účast v Prostřeno! opravdu jen užít? Navíc pátek je vždy nevděčným dnem, kdy soutěžící mají pocit, že mají poslední šanci zvrátit svá předchozí hodnocení. Bude tomu tak i dnes? Sledujte už v pátek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.