V Prostřeno! je známý zpěvák! Po spolupráci s Michalem Davidem se vydal na sólovou dráhu

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Výhradně muži budou totiž bojovat o výhru, která je stále stejně lákavá.

Odborníci na amatérské vaření, tentokrát z Jihočeského kraje, se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe – a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu. A navíc se můžete těšit na účast Davida Mattioliho! Zpěvák známý ze skupiny Damichi vás seznámí s italskou kuchyní servírovanou v jihočeských kulisách.

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Někdo ale bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. Je příprava domácí zmrzliny skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Kuchař Václav (33) se sice vyučil v oboru, ale dlouhodobě se mu nevěnuje. Přesto mu může jeho výuční list ubrat tolik potřebné body. Nebo budou soupeři přející?

Václava do pořadu přihlásila jeho přítelkyně a dala mu to jako dárek k narozeninám. Václav s přítelkyní pořad sleduje a chtěl si to vyzkoušet. Pokud vyhraje, tak peníze použije na zařízení bytu, do kterého se teď nově stěhuje. Jako zábavu si pro své hosty připravil flambování palačinek.

Úterý: Prodejce Martin (30) peníze potřebuje jako sůl. Ovšem v dnešní době není jediný. Podaří se mu dosáhnout na výhru?

Martin bydlí s přítelkyní, které je 27 let a společně mají tři dcery (9 let, 6 let a 3 roky). S přítelkyní tvoří pár 11 let. Do pořadu se přihlásil sám, protože ho zajímá, jaké to je vařit před televizní kamerou, a dalším motivem byla výhra, která by se mu hodila. Pokud by vyhrál, tak by si pořídil lepší auto.

Středa: Nejmladší účastník tohoto týdne, Jakub (20), pracuje jako provozní v kavárně.

Jakubova profese by mohla být malé, ale významné minus. Kromě toho pracuje jako bartender, barista a koordinátor svateb a plesů. Žije s přítelkyní, která je o 12 let starší. Má dvě sestry a rodiče. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně s kamarádkou. Podaří se mu splnit její očekávání a sny?

Čtvrtek: Dělník Jaroslav (54) chce výhru investovat do své zahrady. Bude ji mít za co vylepšovat, nebo si bude muset peníze sehnat jiným způsobem?

Jaroslav žije s manželkou, která je mladší o 18 let. Společně mají dvě děti – dcera 11 let a syn 8 let. Jaroslav má z prvního manželství dceru, které je 29 let. Do pořadu ho přihlásil jeho zeť. Pokud vyhraje, tak peníze použije na investici do zahrady a pro děti. Jako zábavu si pro své hosty připraví střílení ze vzduchovky na terč.

Pátek: Zpěvák Davide (52) je smutný po posledním rozvodu. Projeví se jeho nálada na výkonu v kuchyni?

Davide pochází z Itálie, kde pracoval jako policista (carabiniere). Je rozvedený – měl krásnou rodinu, ale vše se rozpadlo a on se z toho vzpamatovává. Byl ženatý třikrát (v Itálii a pak v České republice) – má celkem tři děti. Do pořadu se přihlásil sám, protože si teď může dovolit myslet sám na sebe a dělat, co ho baví. Těšte se na páteční pokličky! O charakteru soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.