V Prostřeno! neustojí jediný muž kritiku a vybouchne!

Ve Středočeském kraji se budou denně jako úkol týdne podávat vajíčka – dvakrát vejce Benedikt nebo například vejce nakládaná nakyselo. A kyselá bude ke konci také nálada jediného muže týdne, Michala.

Ve středu mu totiž dámy vytknout přílišnou krvavost kachních prsou podávaných jako hlavní chod a Michal to prostě nebude moci rozdýchat. A tak se v pátek pomstí, nicméně hostitelka jeho kritiku ustojí s dobrou náladou. Kdo bude tedy nakonec vítězem týdne?

Pondělí: Zita (45) neunese trému a potečou slzičky, ještě než hosté vůbec přijdou

První hostitelkou je zkušená hospodyňka Zita. Tréma ji pohltila, a to ještě vaření ani nezačalo. Zita se ale vzchopila a připravila české menu, na které vsadila. Hosté se těšili nejvíce na kachní stehýnko. Jedla ho dokonce i Nikola, která prohlásila, že jí normálně kachna smrdí, ale tahle ne. Štěpánka se zase svěřila, že nemá ráda rajčata. U stolu vládla dobrá nálada a vypadalo to, že tahle středočeská parta bude ladit dohromady. Večer u Zity završila klidná zábava – hosté aranžovali kytky, které si pak i odnesli.

Úterý: Tereza (25) nebude hostit ve svém bytě a ne všem se to bude líbit

V úterý se k plotně postavila mladá účetní Tereza. Ta vsadila na italské menu, se kterým si celkem poradila. Co ji ovšem zaskočilo, byl úkol týdne. Vejce Benedikt v jejím podání nevypadala zrovna vábně. Hosté byli zvědaví na špenátovou roládku plněnou uzeným lososem a všichni s napětím očekávali, jak si Štěpánka, která nemá ráda rajčata, poradí s rajským krémem. Druhý večer se u stolu už jen nechválilo a zaznívala i kritika. Tereza se snažila zachovat klid, ale hosté jí doslova koukali pod ruce, což jí moc nepřidalo. Nakonec byla mladá hostitelka ráda, že večer zdárně přežila. Tedy až na vajíčkový úkol týdne.

Středa: Michal (25) se bude těžko srovnávat s kritikou dam

Třetí večeři v pořadí připravil jediný muž týdne – Michal. Ten v malém bytě připravil moderní menu inspirované francouzskou kuchyní. Ne všechny dámy ale celé menu ocenily. Nejvíce kritizovala Štěpánka. Michalovi chvílemi docházela trpělivost a padala i ostřejší slovíčka. Mladý hostitel se pěkně zapotil, ale reparát v podobě vejce Benedikt zvládl. Vztahy ve skupině ale poněkud ochladly a všichni s napětím očekávají, co přinesou další večery. Michal se nechal slyšet, že Štěpánce její rýpání nezapomene.

Čtvrtek: Nikola (24) neudělá úkol týdne

Čtvrteční menu i celý večer v řeckém stylu připravila Nikola, která většinu života v Řecku prožila. Už při přečtení menu si hosté lámali své mlsné jazýčky, neznali řecké speciality, dokonce i musaka pro ně byla neznámým pokrmem. Nikole dala příprava řeckého menu pořádně zabrat, na úkol týdne už času nezbylo. A tak ho Nikola vůbec nepřipravila, což hosté nepřivítali s nadšením. Celkově byla atmosféra ovlivněná prostředím, které se hostům moc nelíbilo. A u stolu se podávalo také rýpání a kritika. Nervozita před posledním večerem by se dala krájet.

Pátek: Štěpánka (42) zažije v pátek pěknou odplatu

Před poslední večeří panovalo pořádné napětí. Všem bylo jasné, že Štěpánce to u Michala jen tak neprojde. A tak se také stalo. Štěpánka připravila italské menu tak trochu po česku a Michal na něm nenechal nit suchou. U stolu došlo i na tradiční páteční vyříkávání, nejvíce slyšet bylo Michala. A všem bylo podezřelé, jaký pořádek Štěpánka v kuchyni má. Nebylo to menu moc jednoduché? Nikola se také hostům pochlubila fotkou nádobí ve vaně, které ještě po svém hostitelském večeru neumyla. Takže nemyla ani sebe, domysleli si hosté.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.