V Prostřeno! se bude vyhazovat od stolu a z domu. Bude to drámo!

Pokud byl v našem kulinářském pořadu chvíli klid, týden v Moravskoslezském kraji vás pořádně zvedne ze židle! Sejdou se zde totiž dva soutěžící, kteří si prostě nesednou. Kombinace cholerické povahy na jedné straně a provokujícího chování na straně druhé vyvrcholí vykázáním z domu!

Celá partička spolu vydrží bez konfliktu snad jen první den, pak už se začnou lámat ledy a ukáže se, kdo s kým ano a ne. Bude to napínavé!

Pondělí: Iveta (35) vsadí na českou klasiku, upeče poctivé domácí koláčky

Iveta se do pořadu přihlásila z lásky kvůli svému manželovi, a výhra pro ni tedy nebyla tou největší motivací. Především chtěla potěšit svého milovaného manžela. U stolu se hned první večer rozebíralo, komu by se výhra nejvíce hodila. Hanka by ji použila na vystrojení svatby. Pavel zase popřel, že by se přihlásil kvůli penězům. Už první večer ale nikdo nikomu nevěří a každý si na toho druhého udělá svůj názor. Pavlovi, který svou účast v pořadu bere jako zkoušku psychické odolnosti, už na první pohled nesedne Žaneta. Už po první večeři je jasné, že tento týden rozhodně nebude procházka růžovým sadem.

Úterý: Žaneta (24) je velmi upovídaná, ostatním to začne vadit

V úterý se k plotně postaví maminka na mateřské dovolené – Žaneta. Ta se do pořadu přihlásila poté, co ve svém oblíbeném seriálu Svatby v Benátkách viděla, jak je to jednoduché. Také Žaneta chtěla pro své hosty připravit to nejlepší ze svého kuchařského umění, ale v kuchyni se jí úplně nedařilo. Večeři provázela vlna kritiky a hostitelka Žaneta nakonec neudržela nervy na uzdě a tekly i slzičky. Vyvolalo slzavé údolí v hostech lítost? A jak dopadla druhá večeře?

Středa: Hanka (25) potřebuje vyhrát, aby se mohla vdát

Třetí večeři v pořadí připravuje pracující studentka Hanka. Hanka vsadila na moderní menu, ve kterém nechyběly ani plody moře. Později se ukázalo, že to nebyla dobrá volba. Hostům ale nechutnala ani polévka a strhla se diskuze o rozdílech mezi rajskou a tomatovou polévkou. Nekonečné kritizování zvedlo ze židle Pavla, kterému zkouška jeho psychiky tak trochu přerůstá přes hlavu. Pavel se musel uklidnit na balkoně a napětí mezí ním a Žanetou stoupá. U stolu byl hodně slyšet i Makedonec Jovica, který nemohl Hance odpustit, že připravuje italskou kuchyni, aniž by k tomu, podle něj, měla odpovídající znalosti a předpoklady.

Čtvrtek: Jovica (34) připraví makedonské speciality

Čtvrteční menu i celý večer má na starosti Makedonec Jovica. A protože ten ve středu nešetřil kritikou, Hanka si ho vychutnala a kromě balkánské kuchyně se podávaly také „oplátky“. Hosté se na ochutnání balkánské kuchyně těšili, ale neskrývali zklamání. Představovali si to trochu jinak. Balkánské nebylo jen menu, ale i celý večer, takže chvílemi bylo velmi veselo. Například hned u předkrmu, jehož součástí byla i nakládaná paprička. Soutěžící se shodli na tom, že něco tak příšerného ještě nejedli. A nejvíce to opět vřelo mezi Pavlem a Žanetou. Pavlovi nakonec „ruply nervy“ a vylétlo z něj, že v pátek k sobě Žanetu možná vůbec nepustí.

Pátek: Pavel (39) zažije ve vlastním domě zkoušku své psychické odolnosti

Na poslední večeři se všichni těšili. Byli zvědaví na Pavla, jak se s rolí hostitele popere. Pavel často opakoval, že vařit neumí, a ostatní byli zvědaví, jestli je to pravda, nebo ne. Pavlovo menu jejich otázku rozřešilo – „rohlík se sýrem a vajcem, Muchomůrková Polifka, Čináááá poooo Českuuuuu, Myska Mlyka“– takové menu na důvěře opravdu nedodá. Pavel trochu vychladl a ke stolu pustil i Žanetu, která se rozhodla ho pořádně provokovat. U stolu se ale Žaneta dlouho neohřála a poté, co vyndala ešus s donesenými řízky, ji Pavel od stolu zase vykázal. A tak se Žaneta navečeří v obýváku a také si například chvilku pospí…

Páteční večeře se nesla v duchu napětí a vyhrocených situacích. Je to ale večeře poslední. Jak dopadne? A kdo to vlastně vyhraje?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.