V Prostřeno! se podává pštros! Hostitelka se drahým masem nezavděčí

Obchodnice Martina (38) je na mateřské dovolené, vzorně se stará o svůj krásný domov a hostům chce dopřát, co hrdlo ráčí.

Čtvrtá hostitelka prostírá na zahradě svého hezkého domu, kde žije s partnerem a malým synkem, a dokonce by návštěvě ráda dopřála koupání ve svém bazénu. I Martina umí překvapit, do své večeře hodně investovala, pro hosty plánuje pštrosí steak. Ve čtvrtek nikdo hladovět nebude, protože hlavnímu chodu předchází sytý plněný hermelín se žampiony a večeři zakončí smetanový dortík s čerstvým ovocem. Na domácí pečivo, které Martina také plánovala, kvůli nedostatku času bohužel nedojde. Stihnout se prostě všechno nedá…

Podívejte se, jak Martina připravuje steak ze pštrosa:

U prvního chodu je trošku nepohodlné, že hostitelka servíruje chutný předkrm v alobalu. Nudličky a knedlíčky ve vývaru jsou domácí, i když vlastnoručně připravené předem, polévka je horká, takže Zdeněk, který umí být kritický, druhý chod uznale pochválí. Méně je už nadšený z exotického steaku se smetanovými brambory a fazolkami, protože pštrosí svíčková se mu zdá trošku tuhá. Martina je z takové reakce na drahé maso zklamaná.

Podívejte se. jak hostům chutná pštrosí steak:

Nejen prostírání, ale i zábava proběhne v plenéru, kde si hosté mohou vyzkoušet lukostřelbu. Dojde ještě na plavky a slíbené cachtání v bazénu?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu zdarma ONLINE na iPrima.cz

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.