V Prostřeno! se tento týden sejde pěkně mladá partička! Neuhodnete, kolik je nejstarší hostitelce

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Čtyři ženy a jeden muž budou bojovat o výhru, která je stále stejně lákavá.

Odborníci na amatérské vaření, tentokrát z Jihomoravského kraje, se budou snažit u plotny předvést to nejlepší ze sebe – a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu. Někdo ale bude mít problém s úkolem týdne a někdo ho dokonce nesplní. Je špíz skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu? Jaký je váš názor?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Podnikavá Pavla (34) je velice oddaná své práci. A vaření má jako koníčka. Dosáhne díky své vášni na výhru?

Pavla pracovala deset let jako obchodní zástupkyně a zároveň je majitelkou internetového katalogu firem. Dále se zabývá finančním poradenstvím – to je její vedlejší činnost. Žije s partnerem Jiřím, se kterým tvoří pár už deset let, děti nemají. Pavla pochází z Beskyd, z Mostů u Jablunkova. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, protože se Pavla zmínila, že by to zkusila, a sama neměla odvahu se přihlásit.

Úterý: Statečný a jediný muž týdne Ondřej (25) pracuje jako číšník. Bude mu práce v oboru na škodu, nebo to soutěžící velkoryse přejdou?

Ondřej je zatím nezadaný a žije s rodiči, takže pro rodinu pravidelně vařit nemusí. Ale protože si myslí, že vaří dobře, rozhodl se potvrdit si svůj pocit a přihlásil se do pořadu Prostřeno! sám. Kromě toho, že se chce pochlubit svým uměním, věří, že se seznámí se zajímavými lidmi, případně vyhraje nějaké peníze.

Středa: Prodavačka Daniela (28) se do pořadu přihlásila sama. Zajímá ji totiž zákulisí natáčení.

Daniela žije s přítelem, se kterým toho má hodně společného. Je tvrdohlavá, nesnáší nudu a věří, že právě během natáčení se nudit nebude – možná dokonce zažije pořádný adrenalin. Miluje cony, animé a zajímá ji vše s touto kulturou spojené. Exotická bude tedy nejen zábava, ale budou takové i recepty, které si pro své hosty připraví. Bude to její hosty bavit, nebo jí za přílišnou okázalost strhnou body?

Čtvrtek: Milovnice zvířat Nikola (28) chce vyhrát i proto, aby část peněz dala oblíbenému útulku. Je tvrdohlavá, náladová, má ráda pikantní jídla. Jaké bude její menu a osloví výraznými pokrmy své hosty?

Nikola dělala obsluhu v kavárně, dnes pracuje v restauraci. Tvrdí o sobě, že je hodná, ale to nejspíš není vlastnost pro účast v boji o výhru. Nebo ano? Miluje cestování, výlety do přírody, jízdu na kole i kolečkových bruslích. Ráda testuje nové recepty ze světové kuchyně, nesnáší krupicovou kaši. Těší se na nové zážitky, ovšem otázkou je, nakolik si její večer budou chtít užít ostatní.

Pátek: Aktivní Adéla (23) rekonstruuje dům s malým synem v náručí. Právě i rekonstrukce byla jednou z motivací, proč se přihlásit do Prostřeno! – peníze se totiž vždycky hodí. Zkazí jí její snahu o odlehčení rodinného rozpočtu taktizující spolustolovníci?

Adéla nejdřív přihlásila do soutěže manžela. Jenže ten onemocněl a Adéla není z těch, co se rychle a snadno vzdávají, takže převzala štafetu v rodině. Jak se jí zadaří, když jejím původním snem účast v pořadu vůbec nebyla? Zaujme jídlem, zábavou nebo přístupem k životu? Bude hosty bavit, nebo se zvládne ze života radovat sama? Těšte se na páteční pokličky! O charakteru soutěžících tohoto týdne se toho totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.