V Prostřeno! se tentokrát objeví šampioni z minulých let!

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Tři muži a dvě ženy se sejdou u jednoho stolu. A už podruhé budou moci zabojovat o výhru.

Protože během své první účasti v Prostřeno! dosáhli na výhru, dostali nabídku a mohou se pokusit o vavříny a titul nejlepšího kuchaře týdne podruhé. Komu z téhle veleúspěšné party se zadaří a kdo si bude muset během druhé účasti v pořadu přiznat, že na soupeře nestačí?

Bude mít někdo z bývalých vítězů problém s úkolem týdne, kterým je oslava pořadu? Nebo jej všichni zvládnou levou zadní, protože na rozdíl od jiných zadání jde o poměrně kreativní pojetí? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna i podruhé na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Fotograf a výtvarník Tomáš (57) žije sám, je rozvedený.

Do pořadu se poprvé přihlásil sám, protože ho lákala nová zkušenosti. Tentokrát reagoval na nabídku zúčastnit se speciálního „týdne šampionů“. Těší se na další natáčení, protože se minule dobře bavil a získal dobré zkušenosti. Zatím nepřemýšlel, jak by s další výhrou naložil. Tu první utratil za cestování a dodělání bytu.

Úterý: Podnikatelka Zuzana (34) touží po tom, aby všichni jedli lépe a zdravěji.

A podle toho také bude vypadat její menu. Bude vítězné? Zuzana má spoustu plánů. V budoucnu chce otevřít agenturu pro zpěváky a také nadaci pro týrané děti, ženy a muže. Dále vlastní dvě lodě, které pronajímá. Je matkou dvou holčiček – Victorie Anny (6 let) a Jasmíny (11 měsíců). S manželem se rozvádí a prochází teď těžkým obdobím, kdy vedou spory o péči o dcery. Účastí v Prostřeno! chce předvést, že se dá zdravě a dobře stravovat. Také by ráda ukázala, že i když člověk prožívá krizové období, tak se dá myslet pozitivně. Pokud by vyhrála, tak by jela na dovolenou, stejně tak to udělala i s minulou výhrou.

Středa: Sanitářka Eva (49) ráda uklízí, peče i vaří. Její rodina kuchyni, kterou chystá, miluje.

Ovšem bude to stačit na výhru i podruhé? Určitě by jí rodina měla držet palce, protože by se jako správná babička o svou výhru podělila s rodinou. Eva má základní vzdělání a poté si udělala rekvalifikační kurz. Přes dvacet let pracuje jako sanitářka v nemocnici. Žije s manželem, se kterým je 31 let. Má dvě dospělé děti a dvě vnoučata. Od minulého natáčení se přestěhovala do nového bytu a pomalu si buduje s manželem domeček. Při minulém natáčení ji přihlásila její maminka. Nyní si Eva ráda prožije natáčení znovu, protože minule ji to bavilo.

Čtvrtek: Spisovatel a redaktor v invalidním důchodu Petr (49) by si sen o výhře rád splnil podruhé.

Peníze by investoval do věcí a zážitků pro sebe a pro rodinu. Petr získal vysokoškolský titul. Pracuje jako OSVČ – píše knihy, novinové články a zajímá ho vše kolem literatury a divadla. Je v invalidním důchodu – má problémy s páteří po vážné autonehodě. Žije s manželkou. Má čtyři děti a vede klidný život. Poprvé se přihlásil sám, protože rád vaří. Nyní to bere jako další výzvu a chce si znovu natáčení užít. Podaří se mu oslnit a vyhrát?

Pátek: Učitel Lukáš (36) má práce nad hlavu a také spoustu starostí s doděláváním restů na novém domečku.

Peníze by se tedy hodily. Bude právě jeho menu tím vítězným? Lukáš s manželkou mají dva syny (5 let a 3 roky) a žijí v novém domečku, kam se nedávno přestěhovali. Zatím se život nese v duchu dodělávání domu a zahrady. Poprvé se přihlásil sám, protože rád vaří a chtěl si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to bude. Teď byl moc rád za nabídku jít do speciálního týdne, protože už uvažoval nad tím, že by se zkusil přihlásit podruhé. Minule ho natáčení moc bavilo a celý týden si užil. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do plotu kolem domu. Dojde tedy na jeho realizaci? Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.