V Prostřeno! si budou tento týden lézt pořádně na nervy!

Jaká témata se budou řešit tento týden v Moravskoslezském kraji? Všechny jistě bude zajímat sexuální orientace pondělního hostitele, herce Lukáše, pro kterého bude příznačné to, že se nebude na návštěvách zouvat.

Kromě společenských návyků se týdnem ponese téma bujon versus domácí vývar a na paškál si soutěžící budou brát ke konci týdne Erika, nejmladšího účastníka. A jak přijme jejich narážky na to, že mu vše nachystala maminka? A co Ivanin páteční výrok o tom, že už jí všichni lezou na nervy a že je ráda, že týden končí?!

Dívejte se od pondělí do pátku na Primě vždy od 18 hodin!

Pondělí: Lukáš (40) je umělec a s jídlem si hlavu příliš lámat nebude

První večeře se bude konat u herce a umělce Lukáše. Extravagantní Lukáš moc nevaří, ale o to je zábavnější. Poradil si nejen s první večeří, ale také s atmosférou. Hosté byli trochu v šoku, a i když se moc nenajedli (například místo hráškového krému se Lukášovi podařilo připravit kaši, a přitom jen stačilo přidat jakoukoli tekutinu), dobře se bavili. Stane se z Lukáše miláček týdne? A proč má doma ženské šaty? Přijdou tomu všemu hosté na kloub? A jak dopadne setkání nejmladšího Erika s nejstarší Ivanou?

Úterý: Ivana (49) připraví jako předkrm brzlík – kdo už ho někdy jedl?

V úterý se k plotně postaví nejstarší účastnice týdne – Ivana. Ivana na to, že je už babičkou, vypadá skvěle a hosty překvapí nejen moderním bytem, ale i moderním menu. Podávat se budou hovězí líčka, ale taky brzlík. Kdo ví, kde je brzlík a kdo ho má? To bude velká záhada. Hosty velmi potěší zábava, a tak celý večer poplyne v příjemné atmosféře. A jedna novinka – Lukáš se zásadně nezouvá! Jak to přijme hostitelka a jak to okomentují ostatní?

Středa: Žaneta (28) je už ve svém nízkém věku pěstounka

Třetí večeři v pořadí připravuje Žaneta, která ráda zpívá a dekoruje květiny. Žanetino menu je plné záhad. Kámošková polévka nebo pašerácká kotleta. Nebudou nakonec hosté zklamaní? Neurazí Ivanu, že polévka je pojmenována podle kamarádek slepic? A jak si Žaneta poradí s Lukášem, který se odmítá zout, přestože ho k tomu vyzvala? To je ale záhada. Možná jí hosté přijdou na kloub, Lukáš se podle nich nezouvá, protože mu smrdí nohy – to je jedna z verzí, která se probírá u stolu. Ivana si trochu podá Erika, specialistu na bujony, respektive ho celkem rozebere a například podle Aleše se Erik z toho musel potit „až na zadku“.

Čtvrtek: Alešova (28) manželka zakáže hostům při šmejdění otvírat skříně

Čtvrteční menu i celý večer je v režii mladého tatínka Aleše. Ostatní ho považují za taktika, a tak k němu dorazí docela nabroušení. Během šmejdění, při kterém Alešova manželka zakázala nahlížet do skříní, pánové objeví mola a bude z toho pozdvižení. Alešovi se to moc líbit nebude. Hostům se nebude zase líbit dlouhé čekání na hlavní chod. Ale rozpálit gril v téhle zimě není zrovna jednoduchá věc… Podaří se hlavní chod na grilu vůbec připravit? Anebo hosty zmůže nekonečně dlouhé čekání? Lukáš se dokonce zuje a lehne si. Tak dlouhý to bude večer!

Pátek: Erik (18) ponese narážky svých soupeřů celkem v klidu

Všichni se moc těšili na poslední večeři. Podává ji benjamínek Erik, kterého ostatní podezřívají z toho, že mu maminka pomáhá. Lukáš přijde převlečený jako Erikova těhotná manželka Květa a bude na hostitele dorážet. K tanci nikdo Erika ale nedonutí, i tak se mladý hostitel pořádně zapotí. Co u stolu chybět nebude, je legrace. Jenže ji nebude dělat hostitel, kterého vše mírně rozhodí, ale hosté sami. Bude to někomu vadit? Je to ale večeře poslední... Jak dopadne? Jak se ostatní vyrovnají s Ivaninou dost drsnou kritikou každého z nich? A kdo tedy vlastně vyhraje?

Nezapomeňte každý den na svou pravidelnou porci dobrého jídla, skvělé zábavy a sondy do soukromí soutěžících s pořadem Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.