Seriály a filmy

8. června 2021 19:00

Aneta Gretzová

V Prostřeno! u Libora se červené víno vine celým menu jako červená nit. Bude jeho soupeřům chutnat?

Libor z Prostřeno! nestíhá připravit dezert. Naštěstí mu holky z party ochotně pomohou a zbytek večera se bude moci odehrát v přátelském duchu plném vína.

Ve středu bude Libor zoufalý. Nestíhá a nakonec se jeho hosté nabídnou a dezert pod jeho vedením připraví. Nakonec bude všem chutnat. Zvlášť když Libor dokáže skvěle vést své pomocnice.

Holky Liborovi pomohou s přípravou dezertu. Podívejte se:

Libor vaří tak, že v každém pokrmu má víno. Jsme koneckonců na Moravě. Jak podotkne Václa Vydra, červené víno se vine celým menu jako červená nit.

Víno v každém chodu hostům chutná. Podívejte se:

Profesor historie Libor své studenty vyučoval on-line. Bádá v archivech, píše odborné články a knihy a občas i publicistiku. S manželkou nežije, ale mají společně dvě dospělé děti – syn žije a pracuje v Amsterodamu a dcera žije v Praze. Proč se Libor přihlásil? Jeho Slovácký krúžek, jehož je členem, dostal nabídku a Libor neváhal a této příležitosti se ujal. Menu sestavil z mezinárodních jídel, která má rád. Má rád svoji práci, baví ho historie a psaní. Jezdí rád na chalupu na Vysočině. Pokud to jde, tak rád cestuje po památkách střední Evropy a dalších zemí. Má rád folklor a zpěv. Zajímá se o historické zbraně, má rád víno, vaření, řeznictví a práci se dřevem.

Bude tento hostitel své hosty bavit, nebo je bude spíš vzdělávat? A jak se mu bude dařit v kuchyni – zvládne poměrně složité menu? Jestli se mu bude dařit a dosáhne na výhru, uvidíte už ve středu.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.