V Prostřeno! uvaří dcera Nadi Urbánkové

Prostřeno! potěší svou účastí Jana, která je dcerou zpěvačky Nadi Urbánkové a profesora angličtiny, překladatele a textaře Jana Nemejovského. Prozradí, jaká je její maminka kuchařka.

Zpěvačka Jana považuje zdravé stravování za svou vášeň. Sama vydala také kuchařku, kde se věnuje rovnováze mezi jídlem a zdravím. Jana je dcerou zpěvačky Nadi Urbánkové a profesora angličtiny, překladatele a textaře Jana Nemejovského. Žije se snoubencem Dinem, se kterým je čtyři roky, a čivavou Tashi. S Dinem se poznala v Los Angeles, ale poslední dva roky žijí v Praze. Díky svým uměleckým přínosům v USA dokonce získala zelenou kartu.

Jana zakomponovala do hlavního chodu seitan, podívejte se, jak to dopadlo:

Chtěla by ukázat vlastní cenově dostupné recepty na jídla, která jsou zdravá a laskavá. Pokud by vyhrála, tak by část peněz věnovala útulku Šťastný zvěřinec, kterému dělá patronku. Podaří se jí vyhrát, zaujmout?

Podívejte se na videu, jaká kuchařka je Naďa Urbánková:

Jana během vaření vypráví, jak se jedlo u nich doma. Tedy hodně na másle a na sádle. A také to, proč se Naďa Urbánková vykašlala na přípravu domácích vánočních jídel.

Podívejte se, jak se dcera Nadi Urbánkové umí odvázat:

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.