V Prostřeno! vznikne první pár! Kdo to dá dohromady?

Pokud láska prochází žaludkem, u pohledné maminky Veroniky (31) by měla velkou šanci.

Štěstí ve hře i lásce hledá čtvrtá hostitelka, operátorka call centra Veronika. Vyučená kadeřnice má čtyřletého syna Matyáška se kterým je už tři roky sama. S posledním partnerem zažila zklamání a nyní hledá někoho, kdo bude upřímný. Naštěstí má velkou oporu ve svých rodičích, kteří jí hodně pomáhají. Uvidíme její maminku, která vypadá jako její sestra. Veronika hosty pozve do příjemného bytu v hradeckém paneláku, kde žije se svým synkem, což je prý také důvod, proč jí nevyšel žádný vztah poté, co je opustil jeho otec.

Podívejte se, kdo si vymění srdíčka:

Verunka předvede kuchařský koncert a ve vaření se vyzná tak, že by mola klidně vést kulinářský kurz. A tak ji to v kuchyni baví, že by prý snad ani partnera nenechala vařit samotného, aspoň by mu pomáhala. Jí tedy nikdo pomáhat nemusí: předkrm s parmskou šunkou a uzeným lososem vypadá krásně, a přestože mají pánové k rybě nějaké výtky, nakonec zůstanou talíře prázdné.

Podívejte se, proč se je Verča sama:

Menu je opravdu luxusní. Po všech těch vývarech představuje hráškový krém s krutony příjemnou změnu a hlavní úspěch má hlavní chod: hovězí na červeném víně se šťouchačkami, kde kuchařka dokázala i doladit omáčku. A stejně jako předkrm též lahodný mini dortík s lesním ovocem je pastvou pro oči a pro chuťové pohárky. Spokojení hosté si pochvalují nejen jídlo, ale také atmosféru večírku. A seznamovací maraton pokračuje, i dnes se budou rozdávat srdíčka. Něco se chystá mezi Pavlem a Irinou. Přijdou spolu vyfešákovaní jako na svatbu ruku v ruce a nakonec si zatančí tělo na tělo.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.