Prostřeno! Václava opravdu není radno provokovat!

Vašek chytá nerva - Prostřeno!

Nepřehlédnutelný Vašek (40) má sice ambice, ale nesnáší kritiku, pro ostré slovo nejde daleko a v žaludku mu leží Josefína.

Na středeční večeři hosté přicházejí k Václavovi s očekáváním i s obavami. I když se Václav se svými jadrnými poznámkami a poněkud drsným humorem zatím jeví jako svérázný chlapík, takové koření týdne, moc toho o sobě neprozradil a umí hodně překvapit. Kladně i záporně. Hned zkraje všechny překvapí, v jak hezkém prostředí se svou partnerkou bydlí. Interiér je věcí jeho ženy, pro kterou má Václav jen slova chvály, upravená zahrada je jeho dílem. Je jasné, že péčí o exteriér domu tráví hodně času a je na svoje dílo pyšný. Rád by uspěl i v kuchyni, Vaškovo menu je ale velmi stručné, jen napoví v hrubých obrysech. Na jídelníčku jsou vynikající zapečené žampiony, brokolicová polévka, kachní prsa a tartaletky, s nimiž si dal Vašek opravdu hodně práce a na výsledek je pyšný. Jenže…

Tartaletky

Polévka je podle Josefíny hnusná, to se ale odváží říct raději jen na kameru, protože jinak by ji hostitel klidně vyhodil od stolu. A Josefína má ve Vaškových očích ještě jednu vadu na kráse, nemá ráda kachnu, což je hlavní chod. Kachní prsa jsou na pomerančích a s indiánskou rýží. Žádná velká legrace u stolu nevládne. Hostitele není opravdu radno provokovat, s nikým a ničím se nemaže. A sotva se u jídla ozvou nějaké kritické poznámky, je oheň na střeše. Hostitel vyletí jak čert z krabičky a hostům pěkně z plných plic řekne, co si o jejich remcání myslí. Podle Josefíny je Václav hrubý a nepříjemný hostitel, jak dopadne v ohlasech diváků? A ke všemu ještě Josefína vyhraje pétanque, zábava se odehraje na zahradě. Podle Václava prostě drzost! Ženská, co pokořila čtyři chlapy!

Pantomima

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Vaškovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek