Seriály a filmy

16. března 2017 19:00

Prostřeno! Ve finále se budou servírovat tučňáci!

Finta na Ivu - Prostřeno!

Iva (34) uvaří zdravé menu a ke stolu pozve i svou nemocnou dcerku.

Jihomoravské klání o šedesát tisíc korun vyvrcholí v novém domě u blondýnky Ivy, která holduje zdravému životnímu stylu a potrpí si na úhledné servírování. Všichni už jsou zase elegantně oblečení, jen Laco přijde opět ve sportovním. A přestože je od včerejška naštvaný, k Ivě dorazí, ale chce si to s hostitelkou vyříkat. A pokud ona viděla jeho jídlo jako jednoduché, dopadne tak sama, protože dýňová polévka je už obehraná deska a nikoho moc nepřekvapí.

Laco se netěší

Iva je hlavně estét a „vyřádí“ se zejména na předkrmu: úvodní tučňáčci vypadají sice jako živí, hosté jsou ale spíš zklamaní, přestože v polévce plave oranžový květ. I po druhém chodu jsou hladoví, nasytí je konečně zdravé kuřátko s bramborovým pyré a se zeleninou? Kaše je zelená, napůl mixovaná s vařeným hráškem. Podle Laca ale také lepkavá a kuře nedopečené. Jsou to oplátky za jeho včerejší bramboráky? Na zábavu, což je znalostní kvíz o jídle, si Iva pozve svoji dcerku, která se chtěla pořadu zúčastnit, a protože je onkologicky nemocná, maminka jí to chtěla dopřát. Iva si vylosovala dětský (a nevděčný) úkol týdne, jablečnou přesnídávku, bude mít větší úspěch její jablečný štrúdl z kupovaného lístkového těsta? A teprve páteční výzva ukáže, jak moc je hostitelka opravdu citlivá na česnek…

Tučňáci

Podaří se Ivě ve finále hladové krky nakonec zasytit, nebo si to s nimi bude chtít spíš vyříkat? Kdo tento týden vyhraje na jihu Moravy šedesát tisíc a stane se hostitelem týdne?

Sledujte premiérové Prostřeno! od 17.35 na Primě.