Prostřeno! Večeře Daniely je prý jako pro děti!

Večeře jako pro děti - Prostřeno!

Daniela (41) má naštěstí dobré nervy. Ze své zpackané večeře se nezhroutí a nevzdá to, i když jiné by to asi porazilo.

A jak dopadne ve čtvrtek Daniela, která měla zatím u stolu nejvíc řečí? Rozvedená dvojnásobná maminka a nyní operátorka v call centru se rozhodla pro domácké menu. Přesto se jí nedařilo a Soňa mohla mít po včerejšku satisfakci. Co na to Petra, která po tom, co odvařila, docela přitvrdila? Prý nechápe, jak se člověk s takovými kuchařskými „kvalitami“ a obyčejným menu může vůbec přihlásit do kulinářské soutěže. Soupeřům se ani nelíbil Danielin byt, připadal jim chaotický a postel v neútulné ložnici hodně zvláštní.

Tvrdé kroupy

Předkrm – plněné šátečky z listového těsta – v troubě trochu popraskal, takže nevypadal dokonale, ale byl asi z celé večeře nejchutnější a Nikola se aspoň najedla, dostala šátečky bez masa, jen se zelím nebo sýrem. Katastrofou byla uzená polévka ze slabého uzeného, hostitelka dostala školení, jak má vypadat správně vyuzené maso. Horší bylo, že na polévku se čekalo, ale kroupy v ní byly stejně nedovařené. Dančina hláška, že je má radši tvrdší, nikoho nepřesvědčila, v polévce bez chuti navíc plavala sterilovaná zelenina.

Bábovka je málo

Čekalo se i na hlavní chod, který prý už jedla zdravotní sestra Petra chutnější i v nemocniční jídelně. Daniela má naštěstí docela dobré nervy, takže i když je jasné, že její večírek je propadák, drží se, nevzdává to a stojí si za svým, občas se i zasměje. A to ještě není všem katastrofám konec, protože závěrečná „klasická bábovka“, k níž podává jako docela povedený úkol týdne malinovou zmrzlinu, se jí zdrcla a prostředek se zcela nepropekl. Prostě když se nedaří, tak se nedaří… Co ale hosty pobaví, hlavně soutěživou Soňu? Dětská hra město – zvíře – věc atmosféru, zaplať pánbůh, odlehčí.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Daniele bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek