Prostřeno! Večeře v divočině! Sára pozve hosty na chatku s kadibudkou!

Sára (23) pozve své hosty do divočiny na starou přírodní chatu bez elektřiny a s kadibudkou. Soupeři jsou v šoku…

Třetí a nejmladší hostitelka prý intrikovat nebude, snad jen kdyby jídlo nešlo téměř pozřít, ale stejně prý nedá méně než čtyři body. Tak uvidíme… Sára, která se věnuje přírodní kosmetice a žije ve sdíleném bytě v Brně, už se několikrát stěhovala. Soupeře pozve na chatu, která už hodně pamatuje. Veselá a kamarádská Sára, podle Radka trochu free a do větru, opravdu asi ráda prožívá něco nového, nebojí se neznámého, má smysl pro dobrodružství. A odvaha jí nechybí… Najdou hosté, kteří se sešli u křoví, Sářinu chatičku s kadibudkou? K cíli museli vystoupat do kopce. V kuchyni vládnou poměrně polní podmínky.

Polní kuchyně

Kromě nevšedního prostředí čeká návštěvu zahraniční menu i zvěřina s domácím knedlíkem na hlavní chod. Spolustolovníci jsou z chatičky zprvu v šoku, hlavně ze suchého záchodu. Ciabatta s pestem z medvědího česneku, jak bylo původně v úmyslu, domácí není, navíc se skoro překrývá s úkolem týdne, na ten ale Sára stejně zapomněla. Studená španělská polévka gazpacho se bohužel nepovedla, je prý přesolená a je v ní příliš česneku i cibule. Jsou zklamaní hosté i Sára, která si podle Lenky až pozdě uvědomila, že vybrala pokrmy, které nechutnají každému.

Příchod lesem

Nasytí se aspoň zvěřinovým ragú s knedlíkem? Hlavní chod je naštěstí výborný, povedl se, jenže Lenka zvěřinu nejí. A po ukázce výroby Sářiny přírodní kosmetiky následuje zdravý dezert – poněkud bez chuti. A kdo se zde postará o tu horu nádobí? To prý až maminčina myčka…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.