Seriály a filmy

3. října 2021 23:00

Aneta Gretzová

Vegetarián bez zásad, nadaná zpěvačka a menu plné světových chutí již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! (36) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Muži budou v přesile a my budeme moci sledovat, kdo v kuchyni umí více. Dámy, nebo pánové? Boj o čest hostitele a výhru k tomu bude nelítostný. Komu se zadaří a s jakým menu?

Vařit se bude především mezinárodní kuchyně a bude plná variací. Kdo si pochutná na středomořském menu, koho uchvátí severská delikatesa a hlavně, jak se takové dobroty budou bodovat? Kdo si poradí s úkolem týdne, kterým je tentokrát rohlík? Ano, obyčejný rohlík. Ovšem bude kupovaný, nebo domácí? To je, oč tu běží a samozřejmě také o body, které díky menu a úkolu týdne mohou hosté získat.

Objeví se úkol týdne na stole každý den, nebo to někdo vzdá? Zkrátka – všichni soutěžící předvedou, kdo zvládne neočekávané situace a kdo si jede podle svých pravidel a úkolem se rozhodit nenechá.

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Pracující student Vojtěch (23) se bude pohybovat v mezinárodních vodách.

Nejen v budoucnu profesně, ale také v kuchyni. Jeho menu proletí Evropou a rozhodně zaujme. Pokrmy si vybral, protože je přesvědčený, že je dokáže připravit v časovém limitu. Nejí houby ani vnitřnosti, takže ani jedno z toho se v jeho menu rozhodně neobjeví. Miluje svíčkovou na smetaně, ale ani ta v menu nebude. Na co se tedy hosté mohou těšit a na co se netěší Vojtěch? Co mu u stolu vadí, a co nikoliv? Co koho překvapí, zjistíte už v pondělí.

Úterý: Manažer kvality Matúš (35) v Česku žije od roku 2004.

Sám o sobě tvrdí, že je extrovert. Občas trpí tím, že nyní pracuje z domu. Je trochu puntičkář a občas má od lidí moc velká očekávání – to je podle něj asi pracovní deformace. Pořad sleduje se svojí přítelkyní a původně se přihlásila ona, ale už jí podruhé termín natáčení překazila škola nebo dovolená, a tak to Matúš vzal na sebe a zkusí soutěžit on. Rád by poznal zajímavé lidi, ochutnal nová jídla, zažil něco nového a trochu si zpestřil život, který je teď kvůli covidu omezený. Nejí játra, houby, grapefruit a nepije kávu. Nikdy by nesnědl syrová rajčata. Jak se mu ostatní trefí do chutí a jak bude vařit on, když spoustu dobrot zkrátka nepozře? Matúšovo menu je poměrně náročné, podaří se mu splnit vše tak, jak si předsevzal? Nebo dojde na nečekané komplikace? Sledujte už v úterý, jak tohle dopadne!

Středa: HR specialista Petr (26) je občas líný, ale jak sám tvrdí, dokáže se dokopat ke skvělým výkonům.

Bydlí sám a většinu času tráví v práci nebo s kamarády. Má moc rád svoji rodinu a často se navštěvují. Miluje hudbu a jídlo. Rád zpívá, vaří, čte, ale nejraději se baví s přáteli. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád a tajil to Petrovi do poslední chvíle. Petr ale tuto výzvu rád přijal. Na jakou historku spojenou s vařením Petr nezapomene? Jednou si prý nandával oční čočky poté, co krájel chilli papričky... Teď už ví, že si na to musí dávat velký pozor. Nejí maso, ale neznamená to, že neochutná masitý pokrm, který připraví ostatní soutěžící. Bude hrát i hodnotit férově. Jeho menu bude vegetariánské, ovšem zaujme? Uvidíme, jak si povede středeční hostitel a zda má jeho extravagantní menu šanci na výhru. Jak se strefí do chutí svých kolegů, uvidíte už ve středu.

Čtvrtek: Podnikatel Dominik (31) tvoří marketingové nástroje v oblasti hotelnictví.

Žije s přítelkyní a kočkou. Je duchem velký dobrodruh a s přítelkyní milují cestování a poznávání nových kultur. Jednou jedl zkvašeného žraloka a jindy připravoval kobe v centru Osaky. Umí jít do věcí hodně po hlavě, ale vše si vždy řádně v noci promyslí. Hodně věcí se mu v životě povedlo, ale jsou i takové, které není třeba komentovat. Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád výzvy a pořad už nemohl jen dál pasivně sledovat u televize. Jeho přítelkyně prý vaří jak z michelinské restaurace, tak by chtěl dokázat, že to také umí. Dominik rád pozná, jaké to je vařit pro cizí lidi, a je zvědavý, jak hosté ohodnotí jeho kuchařské dovednosti. Už ve čtvrtek zjistíte, jak se mu vyplatí spontaneita. Je to správný recept na výhru?

Pátek: Studentka konzervatoře Anna (20) je velmi aktivní, čas na vaření si ale vždy ráda najde.

Sama o sobě tvrdí, že je společenská, starostlivá, asertivní, pohotová a racionálně smýšlející. Někdy je hodně zpomalená, sebekritická a má problém s nervozitou. Do pořadu ji přihlásila její maminka, protože o tom společně častokrát mluvily. Ráda peče, i když se u toho nejvíc rozčiluje. Největší radost jí dělá vařit pro své blízké, které má ráda. Menu poskládala z jídel, která chutnají jejím blízkým, a doufá, že hostům představí něco nového, co nebudou znát. Pro své hosty si připravila akustický koncert a menu ze samých vybraných lahůdek. Jak je pánové ocení, se dozvíte už v pátek. Sledujte, jak toto dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.