Prostřeno! Věra si myslí, že taktik je Nikol!

Prodavačka Věra (48) z Dobrušky hosty spolehlivě nasytí a pozve je na exkurzi do rodného domu F. L. Věka

Nejstarší účastnice Věra své soupeře překvapí, když je přivítá s přípitkem na hezkém náměstí v Dobrušce. Uvítací drink spojí se zábavou, která je poučná a pro někoho i dost zajímavá. Věra si ale nepřipije, na kameru přizná, proč alkohol už léta nepije. Je podruhé vdaná a první manželství prý zvládala jen tak, že pila víc, než bylo zdrávo. Dnes abstinuje, hýbe se a žije prý mnohem lépe než dřív. Má pro koho, kromě dětí má už i dvě vnučky. Věra má také trému, do soutěže ji přihlásili kolegové, nejprve váhala, ale pak hozenou rukavici zvedla. Ostatně v její velké kuchyni se musí krásně vařit.

Adam dostal bez vajec

Začne bohatými a zapečenými bagetkami z vlastního těsta, následuje hovězí polévka s masem a vejci. Adam od pozorné hostitelky vejce nedostane a Nicole se takové extrabuřty moc nelíbí. Na hlavní chod bude opět kuřecí maso a soupeři se bojí, aby nebylo zase vysušené. To ale ve čtvrtek nehrozí, maso je chutné a v kombinaci s výbornou sýrovou omáčkou s nivou i šťavnaté, jako příloha jsou opět šťouchané brambory. A spolustolovníky nadchnou i smetanové poháry se sušenkami, aspoň Pavel si moc pochutnal. Opravdu našla v jídle Nicole chlup, jak tvrdí? Věra si myslí, že Nicole taktizuje…

Kdo je taktik

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.