Seriály a filmy

5. července 2016 19:00

Anička se vrací do mladých let. Chová se jak malé dítě!

REPRÍZA Sympatická sportovkyně Kristýna, která má ráda výzvy a lehčí moderní kuchyni, hraje fér. Chce si vyzkoušet, jestli i ji dostane stres před kamerou.

Jak to ve středu zvládne? „Tohle menu by mělo vyhrát, protože je nejlepší,“ cítí se silná na prahu vaření. Měla by podle vlastních slov zvládnout i úkol týdne, protože prý peče často a ráda. Kynuté těsto udělá jako přílohu k předkrmu, salátu s čočkou a lososem. Jenže reakce hostů budou podivné a kromě Aničky, která například dýni, což je základní surovina krémové polévky, prostě nepozře, reptá už i Peter.

Od přípitku se večeře nevyvíjí podle hostitelčiných představ: „Mrkev v salátu je syrová a tvrdá, losos smrdí rybinou atd.“ Prostě ve středu se už začíná taktizovat, možná je to i generační střet. „Místo brambor jsem tam měla otýpku petržele,“ stěžuje si na kuřecí špalíčky v anglické slanině se šťouchanými bramborami svérázná důchodkyně Anna. Pravda je, že na jídlo si soupeři počkali. Chytání rybiček na udici uprostřed obýváku je vtipná zábava, ale protože skoro nikdo nepije alkohol, zdá se jim to poslední čekání na dezert s fíky až moc dlouhé. Jak všechnu tu kritiku mladá hostitelka ustojí?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.