Seriály a filmy

17. března 2016 06:12

Martina Čerňanská

Atmosféra houstne a přicházejí první spory

Monika obývá příjemný domeček ve vinařské obci Bučina, kde má prostornou a komfortní kuchyni. Co v ní hostům plánuje uvařit? Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

„Svoje menu jsem připravila z jídel, která mám ráda, jím je často a je to jednoduchý a lehký jak natrávení, tak na přípravu,“ představuje mladá blondýnka pokrmy mířící do italské kuchyně. Začne bruschettou a do své oblíbené květákové polévky přidá parmazán, který by tam někdo ani nemusel mít.

I úkol týdne je v barvách italské trikolóry. Monika působí při přípravě všech svých dobrot uvolněným dojmem, je milá a příjemná i během svého večírku, který začne samou chválou. Na hlavní chod si hosté musí chvíli počkat, ale Monika jim k tomu rozdá domácí alba, aby jim to čekání na vepřovou panenku, „ameriky“ a grilovanou zeleninu lépe ubíhalo. Panenka s bylinkovou majonézou je nejen pro Vladimíra přepečená a málo růžová, i hostitelka ví, že to umí lépe, přesto si sama pochutná. Vypadá to na poklidnou a chutnou večeři, to ale platí do chvíle, než se začne mluvit znovu o mase, zvířatech a zabíjení.

Slávek začíná mít averzi na Daniela, protože jejich světy jsou od sebe dost vzdálené. A ozve se, už ho to nebaví. Ty řeči mu už vůbec nepřipadají vtipné… Chtějí kluci Slávu před holkami shodit, jak se domnívá? Uklidní se spor v rodinném sklípku, kam je hostitelka pozve na zábavu?

V tomto prostředí se také podává báječný dezert nazvaný prostě „pohár“.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.