Běžte všichni do pr... vzkazuje soutěžící z Prostřeno! divákům i soupeřům

Prostřeno! Veronika promlouvá k divákům

Svobodná maminka Gabriela (27) ráda experimentuje v kuchyni a zkusí to i ve finále. Jenže pozor, celý večer bude poznamenaný spíš Veronikou, která nenechá nikoho na pochybách, proč do Prostřeno! šla a opět šokuje. Dívejte se v pátek v 17.50 na Primě na závěr tohoto dramatického týdne!

„Jsem zvědavá, jestli počasí vyjde, jak potřebuji, protože jsem si to naplánovala tady v našem altánku,“ říká Gábina, svobodná maminka dvou dětí, která život na venkově miluje. Bydlí ve starším domku, který je koncipovaný jako venkovský statek, doma mají hodně zvířat.

Kuchyňka je malá, ale Gabriela tady prý dokáže uvařit pro dvacet lidí. Bude taková kouzelnice i v pátek? Celé menu se ponese v lokálních surovinách. Na úvod bude studená letní polévka, na předkrm bramborová placka s pikantním chutney, dále dva hamburgery – jeden s telecím a druhý s červenou řepou – a na závěr dobrá čokoládová pěna s ovocem a mátou. Hostitelka se zdá v pohodě a v jídle se také vyzná. Uspěje? Se studenou zeleninovou polévkou i hamburgery by mohla narazit třeba u Veroniky. A také narazí…

Komu bude překvapivě chutnat? Recept na vegetariánský hamburger z červené řepy si hostitelka sama vymyslela. Domácí jsou i bulky a chutnější je prý ten vegetariánský burger.

Podívejte se na recept a přípravu burgeru:

Celotýdenní spor mezi Veronikou a Andreou pokračuje a nabírá na síle, i když ten kolovrátek snad baví už jen ty dvě. Úkol týdne bude ve stylu párky, klobásy, aby bylo trochu veselo jako včera. A taky něco na památku – Gabriela ráda fotografuje, tak trochu pózování nakonec. A přestože je to večeře poslední, Veronika se s Andreou odmítne fotit:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!