Bramborák bez brambor, to ochutnáte jedině v Prostřeno!

Prostřeno! E1

Servírka Pavla (52) uvaří voňavou bramboračku, upeče dobrá žebírka a rozdá figurky na Člověče, nezlob se. Bude to stačit na výhru? Sledujte závěrečný díl Prostřeno! tohoto týdne, v pátek v 17.50 na Primě.

Pavla je celý týden nervózní, je totiž nejstarší a trochu mezi „mládeží“ trpí, navíc je i normálně velká trémistka, jak přiznává. Je to ale zbytečné… Svůj večer v kuchyni proseckého paneláku celkem s přehledem zvládne, jako matka dvou dospělých dětí má odvařeno, jen štrúdl, již čtvrtý jablečný koláč týdne, se trochu připálí.

Předkrm, což je plněná tortilla s uzeným lososem a krémovým sýrem s jarní cibulkou nastudeno, není žádný hit, je to Pavlina premiéra. Lépe dopadne bramboračka, i když všichni očekávali vývar, domácká polévka je dobrá a najde se v ní i hodně Pavlou nasbíraných hub. Ty jako jediná nemusí Kristýna, jak si poradí s tučnými žebírky?

Ta se Pavle naštěstí tak povedla, že je s chutí obírá i první hostitelka, přestože na ni pozorná Pavla myslela se zvlášť připraveným libovým vepřovým plátkem. K žebrům jsou ještě šťouchané brambory a zeleninový salát s dipem. Naposledy si naši Středočeši mohou popovídat u hry Člověče, nezlob se:

Takhle pohodový týden tu už dlouho nebyl… Nikdo se na nikoho nezlobí, ale někdo se přece jenom bude radovat nejvíce.

Kdo ve finále vyhraje 50 000 korun? Sledujte Prostřeno! a dozvíte se to…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!