Seriály a filmy

22. března 2016 08:12

Martina Čerňanská

Bude Soňa v Prostřenu! pokračovat? Dovolí jí to lékaři?

Tereza je výborná kuchařka a připraví další báječný večírek s dobrým jídlem a veselou zábavou. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Terezka není milovnicí módních diet jako Soňa, ale má ráda italskou kuchyni spojenou s českou. Podle toho vypadá i její menu. Pomáhá mamince ve firmě, takže zná nějaké kuchařské vychytávky, například se jí podaří hravě vyfiletovat pomeranč do hlavního chodu – pečené kachny na pomerančích se šťouchanými brambory, která se peče na víně a medu. Po bezprostředním včerejšku se hosté na sebe těší, ve vzduchu ale visí otázka: přijde Soňa, nebo nepřijde?

Hosty nadchne už předkrm – pečené papriky s mozzarellou a parmazánem na opečené ciabattě všem moc chutnaly, dokonce ani Tomáš neprotestoval proti zelenině. Úspěch má tentokrát i úkol týdne, tofu s tuňákem. Hráškovou polévku, která je také krémová, nechce mít Tereza hustou jako přesnídávku, tak si dá pozor, aby byla řidší než včerejší Sonina, a kromě ideální konzistence je také výborně dochucená. Při čekání na hlavní chod si Tomáš natažený na sedačce a obklopený ženami může připadat trochu jako paša. Šťavnatý hlavní chod zmizí z talířů, nepečený cheesecake s bílou čokoládou a horkými malinami je rychlovka. Zábava je kreativní a dá se u ní povídat a zase se blíže seznámit…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.