Seriály a filmy

15. června 2016 19:00

Chcete vidět, kam si Radim vodí holky? Dívejte se ve čtvrtek!

Nejmladšího studenta Radima (16) nikdo nepodceňuje, přesto překvapí.

Ve čtvrtek se k plotně postaví nejmladší soutěžící z východočeské skupiny. Teprve šestnáctiletý středoškolák Radim má občas spoustu řečí, ale má i smysl pro legraci. Všichni jsou zvědaví, jak si v kuchyni poradí. Soupeři už vědí, že mládí může překvapit, ani dámy nevylučují možnost, že jim to benjamínek natře. A Radim, který říká, že vaření „je skoro smyslem jeho života“, nikoho nenechá na pochybách, že v kuchyni se umí otáčet. I přes své mládí vyšvihne tak dobré menu, že svým soupeřům doslova vytře zrak… Co to bude?

Simona a ostatní by už docela ocenili, kdyby předposlední jídelníček vybočil z českých luhů a hájů a na stole přistálo něco nezvyklého a lehčího. Na začátek večeře soupeři dostanou u mládeže tak oblíbené burgery – tentokrát to budou mini hamburgery. Nikoho nepřekvapí, že polévka bude krémová, Radim vývary nemusí a krémy prostě frčí, bude to hrášková polévka. K hlavnímu hodu budou konečně brambory, což nikomu nevadí, a k nim kuřecí paličky na medu – takže trošku podobné jídlo jako měl v úterý Radek. Komu se to lépe povede – Radimovi, nebo Radkovi? A na co ještě si troufne šestnáctiletý klučina? Na pečený čokoládový dort! Tak to je tedy opravdu něco… Jestli bude stejně dobře chutnat, jako vypadá, klobouk dolů…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.