Seriály a filmy

6. února 2017 19:00

Chlap jako hora všechny překvapí svou nervozitou!

Zasloužilý otec Ondřej (34) se na Prostřeno! nedívá, přesto mu ale na výsledku záleží.

Při včerejším zahřívacím večeru se hosté teprve oťukávali a bříška si naplnili až po okraj. O hostiteli Ondřejovi se dozvěděli, že má hodně dětí a další je na cestě. A dnes je Ondřej opravdu šťastný, protože se právě dozvěděl, že po samých klucích se mu narodí konečně holčička. Ondra soupeře pozve do Dolních Břežan do rodinného domu s obývací kuchyní a přiznává, že pořádek v domě, kde řádí tolik dětí, udržuje paní na úklid. V kuchyni je spousta přístrojů, které by měly pomoci kuchařovi, jenž tu určitě netráví každý den.

Studená polévka

Po včerejšku si hosté oddechnou, že nebude další kachna, ale převážně hovězí: rostbíf na předkrm a steaky na hlavní chod. Na dezert je tiramisu podle originálního italského receptu, hostitel je náročný a na surovinách mu záleží. Horší je to už s postupy, navíc ho před příchodem hostů ovládne nervozita. Ani teploměr na měření teploty masa nezachrání fakt, že rostbíf i steaky jsou až přepečené, spíš šedivé než růžové, hostitel se ani nezeptal na stupeň propečení, jaký si hosté přejí. Dýňová polévka je překořeněná a bohužel také studená, tiramisu je málo proleželé i krémové. Nejlépe se Ondřejovi vlastně povedl úkol týdne, který vtipně doplní jeho dezert. Zábava souvisí s hostitelovým koníčkem, vyloží všem tarotové karty, o kulturní vložku se postará Lukáš, který zazpívá italskou píseň.

Ondrovi se úplně nedařilo


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.