Seriály a filmy

26. ledna 2017 19:00

Chytrolína Filipa handicapuje úraz!

Barman a číšník Filip (25) si hodně věří, ale finále je náročné, hektické a hostitele handicapuje úraz.

V pátek se konečně předvede chytrolín Filip. Nebo tak ho alespoň hosté vnímají, hlavně Tereza. Přestože se Filip po celý týden velmi často u stolu vyjadřoval, a to i kriticky, on to vidí jinak. Všichni jsou tedy zvědaví, jak se Filip předvede. A očekávání jsou to opravdu veliká. Budou naplněna? Filip se u vaření hodně zapotí. A hlavně se mimo plán ošklivě pořeže. A tak běhá nahoru dolů po velkém domě svých rodičů, se kterými bydlí, a mezitím se na plotně pálí jeho menu.

Příprava šíši

Už při příchodu si hosté zraněného prstu hned všimnou a také to komentují. Během večeře se Tereza neubrání, aby si Filipa trochu nevychutnala. Tak jako on si podal ji při její večeři v úterý. Menu – carpaccio z červené řepy, bramborový krém se slaninovým chipsem a petrželkovým olejem, filírovaný hovězí steak s hráškovým pyré a brambůrky na rozmarýnu – bude velmi moderní a zakončí jej vanilková zmrzlina s pistáciemi a mléčnou čokoládou. Bude ale hostům Filipova večeře také chutnat? Všichni jsou zvědaví, zda zvítězí moderna, nebo klasika. Ještě je tu ale úkol týdne, výzva a zábava. Po střelbě ze vzduchovky hosty ve finále čeká střelba z luku. Kdo bude největší Robin Hood?

Welcome drink

Napínavé to bude až do konce, protože kluci jsou soupeřiví a protože se tento týden poprvé hraje o rovných 60 000 korun!

Prostřeno! od pondělí do pátku v 17:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.