Seriály a filmy

26. května 2016 19:00

Chytrolínka týdne Mirka čekala domácí těstoviny! Dostala je?

Jarmila (25) svůj hlavní chod, který skončil na zemi pod kuchyňskou linkou, ani neochutná.

Týden zakončíme u Jarmily, která se nesnese s Mirkou. Miroslava si myslí, že ač stejně staré, s Jarmilou je od sebe dělí světelné roky. Připadá jí dětinská, a protože se bojí, že abstinentka Jarka bude rozlévat pouze vodu, raději si na poslední večeři donese láhev červeného. Naštve ji, když hostitelka víno ani neotevře. A na menu s těstovinovým salátem, poctivou česnečkou, dietním dortíkem a hlavním chodem, originálně nazvaným „vepř jménem Mozart a bramborová kašička k tomu“, by se normálně i těšila, ale protože ví, kdo to uvaří, tak na jídlo prý nemá vůbec chuť.

Nakonec je hlavní chod příjemným překvapením, i když se právě u něj rozvine diskuse ohledně Mirčiny kritiky Pavlina nasládlého masa, která postupně přejde do další debaty a upřímné chvíle pravdy. Snese největší kritička kritiku? Nebo je to od Mirky jen taktika, jak se domnívá Petr? Bude s ní chtít někdo ještě někdy zajít na kafe, jak Mirka navrhuje? Poslední hostitelka tedy určitě ne... Jarmila se musí vyrovnat s tím, že zůstane skoro hladová, i když těstovinový salát a její opravdu poctivá česnečka ji už mohly zčásti nasytit. Nervózní hostitelce, která v kuchyni příjemného domku, kde žije se svou rodinou, trochu zápolí s místem, upustí jeden naložený talíř s hlavním chodem… Čím Jarka hosty ještě překvapí? Svojí zábavou, kdy se představí v kostýmku jako přísná učitelka Igora Hnízdová na zvláštní lekci hudby. Jarmila je dobrá herečka, která ani nehne brvou a soupeře chvíli podusí…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.