Seriály a filmy

8. září 2016 19:00

David bude chtít z Nadi lízat šlehačku! Dívejte se v pátek na Prostřeno!

Nejstarší, společenská a tolerantní Naděžda (52) do mladé party dobře zapadne, i když David to ve finále přežene.

Vdaná matka dvou synů a referentka Dopravního podniku pozve hosty na chodovské sídliště. Její zabydlený byt a oblíbené rodinné recepty se trochu liší od předchozího vaření, soupeři od „vyvařené“ kuchařky očekávají kvalitní výkon a tradiční menu. Retro připomene sklenička s cukrovým okrajem na úvodní vermut. Předkrm spíš zapadne do vaření mládeže, je to lehký tartar z rajčat sušených i čerstvých. Polévkou poslední večeře je zeleninový vývar s knedlíčky, ty jsou o dost menší, než měla ve středu Tereza.

Naďa připravuje šlehačku ve šlehyči z NDR

Nadina plněná kuřecí prsa v těstíčku jsou mnohem šťavnatější než včerejší kuře u Matěje, ale i bramborová příloha, se kterou si dala paní Naďa práci, je výborná a působí esteticky. Soupeři jsou s hlavním chodem spokojení – až na Davida. A ten se u stolu opět předvádí. Hlavně u moučníku. Pečená roláda s pařížskou šlehačkou je příjemná změna, hosté si ještě přidávají šlehačku a moc si pochutnávají – jen David blbne.

Polévka byla podle Davida v miskách pro psy

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.