Seriály a filmy

5. září 2016 19:00

David si fotí Zuzky prsa! Jsou pravá nebo umělá?

Atraktivní podnikatelka Zuzana (31) je propagátorkou zdravého životního stylu, žádnou zábavu ale nezkazí, naopak.

Zuzana je vdaná maminka a podnikatelka v oboru fitness. Některé trendy pochytala v Americe, kde působila, částečně se ale o své zdraví a racionální životní styl začala zabývat ze zdravotních důvodů v těhotenství. A také, protože jí to sluší, se stará o to, co jí. V příjemném moderním bytě hostům nabídne lehké menu, chutné a lákavě připravené a dotažené do detailu. I Zuzka oželí polévku. Jako první chod podává carpaccio z červené řepy s kozím sýrem a oříšky, pak soupeři ochutnají domácí wrap s guacamole.

Zuzana vaří

Mexickou specialitu většina hostů nezná, ale na celozrnné tortille s dipy si pochutná. Vynikající je divoký skotský losos se špenátem, do ryby Zuzana investovala, přílohou jsou pečené brambůrky a celerové hranolky. Dezert, podávaný s kávičkou ve „fitku“ pozorné hostitelky, je také racionální a zároveň chutný. I v úterý se odehraje báječná zábava: atraktivní pro diváky a příjemná pro účastníky, kteří se podrobí masáži i cvičení a hubnoucí proceduře. Přestože je to uprostřed večeře, zvládnou to v pohodě. Možná i díky tomu, že Zuzana hostům nalévá a nalévá a David se neupejpá a pěkně se rozjede. Moc ho zajímá, zda jsou Zuzanina ňadra přírodní, nebo umělá… Dostane facku, nebo odpověď?

Skončila v pondělí Naděžda s Davidem ve vaně?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.