Seriály a filmy

5. září 2016 19:00

David si fotí Zuzky prsa! Jsou pravá nebo umělá?

Atraktivní podnikatelka Zuzana (31) je propagátorkou zdravého životního stylu, žádnou zábavu ale nezkazí, naopak.

Zuzana je vdaná maminka a podnikatelka v oboru fitness. Některé trendy pochytala v Americe, kde působila, částečně se ale o své zdraví a racionální životní styl začala zabývat ze zdravotních důvodů v těhotenství. A také, protože jí to sluší, se stará o to, co jí. V příjemném moderním bytě hostům nabídne lehké menu, chutné a lákavě připravené a dotažené do detailu. I Zuzka oželí polévku. Jako první chod podává carpaccio z červené řepy s kozím sýrem a oříšky, pak soupeři ochutnají domácí wrap s guacamole.

Zuzana vaří

Mexickou specialitu většina hostů nezná, ale na celozrnné tortille s dipy si pochutná. Vynikající je divoký skotský losos se špenátem, do ryby Zuzana investovala, přílohou jsou pečené brambůrky a celerové hranolky. Dezert, podávaný s kávičkou ve „fitku“ pozorné hostitelky, je také racionální a zároveň chutný. I v úterý se odehraje báječná zábava: atraktivní pro diváky a příjemná pro účastníky, kteří se podrobí masáži i cvičení a hubnoucí proceduře. Přestože je to uprostřed večeře, zvládnou to v pohodě. Možná i díky tomu, že Zuzana hostům nalévá a nalévá a David se neupejpá a pěkně se rozjede. Moc ho zajímá, zda jsou Zuzanina ňadra přírodní, nebo umělá… Dostane facku, nebo odpověď?

Skončila v pondělí Naděžda s Davidem ve vaně?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.