Seriály a filmy

31. ledna 2017 19:00

Drogový dealer v Prostřeno!

Danuše (49) projeví svatou trpělivost s Oldřichem, smysl pro humor a hosté se u ní dobře pomějí.

U stolu je opět jako poslední youtuber Oldřich, opět v novém kostýmu a jednou za sebe a jednou za oblíbenou postavu, pod kterou vystupuje během večeře. A kromě jeho vrstevníka Karla se v tom nikdo nevyzná. Oldřich zlobí, flirtuje s Karlem a perlí: z menu, na němž je jako první chod italská frittata, udělá „fritovaného tátu“, z babiččina vývaru „vývar z babičky“, na hlavní chod jsou podle něj „utopení řízci“ a ne utopené řízky s bramborovou kaší speciál a sladká tečka nakonec – to už je v jeho svérázné mimice jen taková poslední rána.

Výzva pro Danu

Komu vadí tenhle morbidní humor? Paní Jarmile se z toho všeho potí stresem ruce, hlavně když Oldřich předvede u stolu amok uživatele drog. „Prostě magor,“ shrne to stručně paní Jana, kterou podobné radovánky s výstředním hostem čekají už zítra. Polévka s přídavkem šafránu a s jemnými noky je výborná, chutné jsou i nezvyklé hovězí obrácené řízky, na přílohu přišla paní Dana náhodou. Jednou měla málo brambor na kaši, tak je smíchala s dýní a ujalo se to. Ve středu má ale příloha k dokonalosti daleko, zato roláda s domácí zmrzlinou se k ní blíží. I úkol týdne je sladký a ze vší té nervozity, kterou má hostitelka za sebou se stávkujícím šlehačem i bláznivým hostem, se Dana podřekne a úkol týdne, který by jinak nikdo neodhalil, prozradí. Jaké „dobroty“ si pro ni soupeři připravili ve výzvě, ochutnávce naslepo?

Opravdu zvláštní počítač

Dívejte se ve středu od 17.35 na Primu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.