Extrémní záchvaty smíchu v Prostřeno! vás fakt pobaví

Minule v Libereckém kraji to byla idylka, to ale na Plzeňsku během velikonočního týdne platit nebude. Oč zamlklejší je jediný muž, o to upovídanější jsou ženy, z toho dvě Veroniky.

Diváky překvapí, že soutěžící snad ani nevědí, proč se Velikonoce slaví. A to mají za úkol udělat nějakou velikonoční pochoutku. Dopadne to s ní neslavně, stejně jako s domácími noky a palačinkami, které skončí na dně odpadkového koše. Pozornost na sebe strhnou dvě rivalky: Jitka, povědomá tvář z reality show VyVolení, chce podat špičkový výkon a vyhrát. Té neunikne žádný chloupek, vlas ani řasa. Veronika ze Sušice je upovídaná a lomcují s ní záchvaty smíchu: „Já mám hrozný problém v tom, že chci něco říct a než to řeknu, tak už se tomu sama směju,“ přiznává blondýna, která do pořadu podle vlastních slov „nepřišla hledat kamarády, ale proslavit se“. Tak to se jí možná povede… V Prostřeno! z Plzeňského kraje vás čeká všechno možné, jen nuda ne!

Pondělí: Maminka a modelka Veronika (24) neví, co vlastně vaří za hlavní chod

A to je možná kámen úrazu – protože kdyby si našla, že „sweet and sour“ znamená „sladkokyselý“, nezapomněla by do své „číny“ přidat ocet a bylo by to ono. Mladá maminka se vymlouvá, že málo solí a koření, protože je zvyklá vařit pro malé dítě, to jí ale u všech neprojde. Komu budou chutnat drožďové knedlíčky v polévce podle babiččina receptu? Veroniku, Báru a Mirka zklamalo, že v řeckém salátu je málo oliv, chybí jim tam dokonce kuře a dresink. Úhledné a sladké jsou malé roztomilé bábovičky, jen ten javorový sirup mohl být i navrchu. Úkol týdne pojme Veronika až dětsky hravě, ale aspoň ho udělá... Tanec podle počítače hosty odváže, Míra se sice stydí, zato druhá Veronika se jeví jako tahoun zábavy.

Podívejte se, jak se nová "parta" seznamovala:

Veronika je prostě živel, mrkněte se, jaké zachvaty smíchu ji popadly:

Úterý: Veronika ze Sušice (28) se chce stát legendou pořadu a proslavit se, ale noky rozvaří na kaši

Veronika číslo dvě skromností ani malým sebevědomím netrpí. Avizuje, že neumí péct ani vařit, ale chce se předvést. „Většina žen říká, že kuchyň je jejich království, tak moje království to určitě není a jsem tady nerada,“ přiznává u své linky nezaměstnaná servírka. Není to ale jen taktika? Prý ani výhra není pro vdanou maminku sedmiletého syna motivací. S nadsázkou říká, že chce být sušická celebrita, a protože jí pusa jede, možná koketuje i s moderováním. Hostitelka je to zemitá: „Mým cílem je, aby se lidi u mě najedli a nepoblili se,“ říká na kameru. Určitě není dobré Veroniku naštvat a utahovat si z jejího prvního chodu - uzeného jazyka, což je v podstatě koupený polotovar. Asi nakonec něco uvařit umí, v úterý to ale nejsou bramborové noky, které skončí v koši … Telecí na víně „vytutěné“ tunou cukru nakonec všem chutná a přílohu jistí kupované noky. Donese je kamarádka, co přišla hlavně jako vizážistka, protože Veronika chce být nejen slavná, ale i krásná. Má před sebou ještě pěvecké vystoupení v místní „zakouřence“, kde hosté dostanou dezert a pobaví se při karaoke. Jen na úkol týdne se jaksi zapomene…

Středa: Fotografka Bára (26) se postará o jarní skupinový portrét a chutnou večeři

„Myslím si, že jsem dobrá kuchařka a mohla bych i vyhrát,“ sebevědomě říká autorka moderního česko-italského menu. „Mám velkou sílu,“ věří si šikovná dlouhovlasá kuchařka a maminka samoživitelka, a my jí to věříme. Bára totiž působí dojmem, že si ví rady. Troufne si na domácí ravioly - bude úspěšnější než včera Veronika se svými noky? Bářiným trumfem by mohlo být i to, že přestože má malý byt, soupeři se u vkusně prostřeného stolu cítí příjemně a pohodlně. Ale do této idylky se vloudí první chloupek, Jitka je „cimprlich“ a nenechá si to pro sebe. A to se nelíbí Veronice číslo dvě. Mirek mlčí a moc nedojídá- je to hra? Největší chválu sklidí středeční hlavní chod - líčka s kaší, i brownies s malinovým přelivem dopadnou na sto procent. Kolem stolu jsou samí pejskaři, snad nad chloupkem na kraji talíře přimhouří oko…

Čtvrtek: Mirek (32) odpíská nejen dezert, ale i zábavu a úkol týdne. Kdo ho tak rozhodil?

Dámy se už těší, jak je bude Míra obskakovat ve svém čisťounkém bytě, kde asi vládne pevnou rukou jeho přítelkyně. Ale moc nestíhá, bude lepší hostitel než kuchař? „Nejsem zdatný kuchař,“ přiznává Mirek, „kuchyní spíš doma jen procházím a budu určitě dost hledat.“ Málomluvný muž to vzal statečně za svoji přítelkyni, kterou původně do pořadu přihlásil sám. Nenajde ani dost příborů, musí mu vypomoci sousedka. A kdo válel „domácí“ nudle do slepičího vývaru? Mirkův šéf! A k tomu ještě úkol týdne. Cože? Opět má být vajíčková pomazánka? Na víc si Mirek netroufne, už takhle se dost patlá se švestkovou náplní do své panenky a s dipem k příloze hlavního chodu, který ale nakonec vypadá krásně. Holky ale Míru nenechají ani v klidu najíst. U stolu se rozhoří hra na pravdu a u hádky o více dějstvích si vystačí skoro samy. Roznětkou bude pro změnu řasa na talíři. A kdo si myslí, že se při přípravě palačinek nedá nic zkazit, bude vyveden z omylu. Proč Jitka zůstala u stolu sama a zábava se nekoná? A ani dezert a úkol týdne?

Pátek: Jak si favoritku Jitku (40) nakonec všichni namažou na chleba, i kdyby se rozkrájela

Po včerejším výbuchu a hádce si soutěživá Jitka přísahá, že musí být ještě lepší, než plánovala. Má sportovního ducha, umí zabrat, k tomu by ale musela mít nervy jak provazy. Ale co kdyby jí stejně nepomohlo, ani kdyby do její kuchyně dorazil potravinový inspektor s michelinskou hvězdou? Jak to tak vypadá, v pátek se budou péct oplátky. Při četbě Jitčina překombinovaného menu nás napadne, zda toho není až příliš. Veronika č. 2 je v plné polní a vykřikuje, že nevěří tomu, že Jitka jídelníček sestavovala sama. Ta zatím předvádí kuchařský koncert; ostatní by museli mít osm končetin jako pavouk, aby stihli domácí pečivo, salát, kachnu na pomerančích, dva druhy knedlíků, dva druhy zelí, nudlovou polévku, velikonoční nádivku, dezert a domácí likér! Kdo si půjde radši ven zakouřit a kdo se zúčastní Jitčiny improvizované hudební zábavy? A to nejlepší nakonec - zajímavé bodování!

Dívejte se, tentokrát to bude na západě Čech v Prostřeno! hodně napínavé. A občas skoro neuvěřitelné…

Každá všední den od 18 hodin na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.