Seriály a filmy

4. října 2016 19:00

Hana hosty vyžene kouřit dolů 6 pater bez výtahu! Sama si zapálí v bytě!

U manažerky na rodičovské dovolené Hanky (30) je uprostřed týdne horko jako v peci.

Hana obývá s rodinou malý, ale pěkný byt s klimatizací a terasou, obojí si ale hosté moc neužijí. Klimatizace údajně hlučí, teče a na terase visí prádlo a nesmí se tam kouřit. Sama hostitelka, která ale hosty pošle šest pater bez výtahu ven na kuřáckou pauzu, si sama v bytě zapálí. Co na to pak řeknou soupeři v sobotu? To teprve uvidíme… V podkroví leje nejen z hostitelky, ale i hostů, kteří se pěkně proběhnou a na jídlo se ke všemu dost načekají. Hanka se zapotí především s úkolem týdne.

Haně se úkol týdne moc nepovedl

Chce udělat rakouský velký plněný kynutý knedlík, ten se jí ale rozvaří. Bude po tomhle propadáku už k ostatním shovívavější? Ani její rodinné menu není na takové vedro ideální, bude opět polévka, tentokrát z králíka, jenže bílé polévky nemusí nejmladší Markéta.

Hana udělá netradiční vývar z králíka

A dají si všichni králíka na cibuli s rozmarýnem s mazlavými bramborovými noky „žužlavkami“? V polském receptu na nočky nahradil mouku škrob. Z bramborového těsta je i dezert – jablečné taštičky – už je toho těsta na jednu večeři až dost. A něco sladkého a růžového na Hančiny hosty ještě čeká v podobě zábavy – domácí výroba cukrové vaty. Konec sladký, všechno sladké?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.