Seriály a filmy

6. července 2016 19:00

Hladoví hosté dnes sní Luborovi květinovou výzdobu!

REPRÍZA Pro Lubomíra řečeného Luboš je důležité, aby svůj večer připravil podle vlastních představ. Vyjde mu to? Ve hře je hodně neznámých, ale podobně jako včera Kristýna si věří a podobně jako ona pohoří.

Hosté očekávají konečně „pořádný kus flákoty“, maso dostanou, ale v jiné podobě. V silné kuřecí polévce i v hlavním chodu, kde bude dokonce pravá svíčková, jenže na nudličky, protože tak vypadá originální recept. Beef Stroganoff zklamal Petera, ocení ho Kristýna, ale pro Petra a Annu je pravé svíčkové do omáčky s příchutí okurek škoda, více by ocenili biftek. Pomazánka a la tatarák nevyhovuje všem, hlavně ne největším taktikům, a prý není dost ochucený. Co je na kuřecím vývaru „trochu jinak“? Proč je zakalený? Rozmixovaná zelenina způsobila, že je polévka sladší, než by měla být. Knedlíčky byly podle Petra „hodně ošklivé“, obsahovaly moc strouhanky (prý ztuchlé) a Anička, Peter a Kristýna mají po prvním soustu dost. Dojedí se po tom všem aspoň pizzou? Tvorba vlastní pizzy v pizzerii je zábava, kam hostitel skryje svůj úkol týdne. Petrovi se na zábavě nejvíce líbily mladé hostesky, sladkou tečkou budou hezky naservírované jablečné taštičky z lískového těsta.

A jak by vypadalo ideální menu podle Petra? Určitě by nebylo pro každého!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.