Holky z naší školky navštíví Prostřeno!

Tomáš ve čtvrtek hodně překvapí! Podle ostatních se totiž až dosud moc neprojevoval, takže bude mít konečně v roli hostitele možnost vše změnit. Co myslíte, zvládne to? A jak se povede jeho svérázná zábava? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Tomáš v roli hostitele trochu trpí a upozorňuje na vlastní chyby. Je taktik, nebo jen stydlín? Do čtvrtka se otec devítiletého syna žijící sám a pracující ve stavebnictví moc neprojevoval. Ale muž, který na ostatní působí poněkud zachmuřeně a strojeně, umí překvapit! Minimálně sbírkou angličáků, ale také fotek, plakátů a desek Karla Gotta, doma má i pár vlastních vynálezů. Je to hračička. Zvládá i suverénní jízdu na jednokolce, s níž si dojede v Liberci na nákup.

Proč byl Tomáš nervózní?

Tomáš sázel na papiňák, ten ale vzdoruje, pomůže mu soused? A jak dopadnou vafle ve vypůjčeném vaflovači od sestry, která mu radila s menu? Jídlo hostům sice až tak moc nechutná, ale zato si užijí retro zábavu, když se Tomáš s kamarádem převléknou za duo Hložek–Kotvald a uspořádají malý koncert.

Podívejte se, jak se ostatní při show bavili:

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.