Seriály a filmy

16. března 2016 06:12

Martina Čerňanská

Hostitel pustí ostatním hodně drsné video a dojde i na pláč!

Slovák Daniel nejí maso, protože přemýšlí o tom, jak chov dobytka negativně ohrožuje klima naší planety. I když u stolu nikoho neomezuje, o jídlo se hodně zajímá. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Co ale obsahuje Danovo menu, to je velká záhada... Názvy jako „Danielovo překvapení“, „dobrota našich předků“ či „posila armádního generála Ludvíka Svobody“ to neprozradí. A pro Bohuslava je to opravdu zlé, protože ten už ani neví, kdo to generál Svoboda byl. Jídla to budou bezmasá včetně hlavního chodu, což je žampionový burger, ochucený česnekem, opět s batátovými hranolky. Slávek žampion portobello skoro neochutná, radši by si dal maso a určitě přidal koření a sůl. Na předkrm bude falafel, bohužel poněkud vysušený, a soupeře kupodivu nejvíce zaujme dobře ochucené sójové maso, které prý jako maso opravdu chutná. Hostitel je ve svém živlu. Mluví a mluví a Veroniku nepustí skoro ke slovu.

S řečí je spojená i zábava, což je dabing o jídle, ale „bous“ – propagační vegetariánské video – nepobaví, spíš rozbrečí a vzbudí rozpaky. Otci Vladimírovi se nelíbí, že manipuluje pomocí plačící holčičky, nakonec rozpláče i Moniku.

Nasytí bezmasá večeře Danielovy hosty?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.