Seriály a filmy

10. října 2016 19:00

Jakub dostane od Hanky dost nevhodný sexuální dárek!

Jakub (26) plánuje lehké a moderní menu, které by mohlo zabodovat, ale docela se v kuchyni zapotí.

V úterý prostírá jediný muž týdne, zadaný marketingový specialista z Břevnova. Mladý hostitel vsadil na moderní menu s paštikou z kachních jater s brusinkami, krásně zeleným hráškovým krémem a všemi oblíbenou panenkou – zde s hříbkovou omáčkou a pečenými bramborami s rozmarýnem. Mohlo by to být vítězné menu, ale Hanka, která včera odvařila, má spoustu připomínek a řečí. Je nutné dávat do zeleninových krémů ještě vývar? Jak to je?

Hana je velká kritička

Jakub je kliďas, ale zdá se mu to až přehnané. „Hanka potřetí,“ jen s úsměvem glosuje, když mu pro změnu vyčítá tuhost masa, o němž si Jakub (a nejen on) myslí, že bylo určitě měkčí než včerejší svíčková. Závěrečné tiramisu je dobré, ale potřebovalo by si zdřímnout v ledničce o pár hodin déle. S úkolem týdne si druhý hostitel poradí snadno, protože s přítelkyní sushi milují a občas si ho dají, také už ho zkoušeli připravit. Jakub je klidný a pozorný hostitel a svůj večer nakonec slušně ustojí. Jen zábava s balonky naplněnými heliem je kratší a nepobavila tolik, jak asi měla.

Hana buď radí, nebo kritizuje..

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.