Seriály a filmy

28. dubna 2016 08:00

Jana má opravdu zvláštní zálibu

Nejstarší Jana (54) mládež šokuje svojí sbírkou panenek, které s Janou sdílejí ložnici. Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Maminka, babička a zkušená kuchařka je tolerantní. Budou k ní stejně velkorysí její mladší soupeři? K Janě se těší, doufají, že si pochutnají. Janina sbírka panenek jim ale bude připadat poněkud bizarní. Některé exponáty totiž vypadají docela strašidelně a mají vlastní křestní list. A byt má ještě další vychytávky… I Jana sehraje povinnou „hru na kapra“. Udělá Petrovi radost, že rybu usmaží na jeho vzpomínaném sádle? Možná si kapra konečně s chutí dá.

Zatímco Jana vaří, peče a smaží jako o život, vůbec netuší, že mladí s úžasem zírají na její panenky a komentují její fandovství Karla Gotta. To by byla ještě nervóznější a schvácená, než už je. U stolu se probírají nejen panenky, ale i manželství po pětadvaceti letech. Jan je vděčný strávník, ale u předkrmu hosty nadchne víc domácí pečivo než sýrová roláda. A přestože Jana vaří svoji hovězí polévku s játrovou rýží šest hodin, hostům moc nechutná, protože v zavářce dominuje česnek. Na hlavní chod si hosté musí chvíli počkat a rozhoří se spor Veronika versus Simona: dámy mají vzájemně pocit, že si jedna druhé nevšímá, Simona má prý totálně zkažený večer. Spraví to staročeská vepřová? Nebo sladká tečka – babiččiny hřbety? Nebo zábava – kostka na niti? Kdo to vyhraje? Bude Veronika opět podvádět? Nechá si Jana otrávit večer. Nebo bude pyšná, jak to všechno zvládla?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.