Seriály a filmy

18. srpna 2016 19:00

Jana v pátek naservíruje hostům kyselou svíčkovou!

Jana (54) má velkou šanci na výhru a na její svíčkovou se už všichni jen třesou. Jak to ale dopadne?

Poslední hostitelka svým hlavním chodem nepřekvapila, ale pánové mají nad čím přemýšlet v její lehce erotické ložnici s akty a lapačem snů. Většina soutěžících Janu na českou klasiku tipovala. Svíčkovou prý dělá podle tetina receptu, do jídla přidává kořeněnou zeleninovou směs Halali, kterou kombinuje s čerstvou kořenovou zeleninou, protože její první někdejší vlastní pokus o svíčkovou prý skončil v záchodové míse.

Svíčková podle Jany

Hlavnímu chodu předchází sváteční polévka z hovězí oháňky a kuřecích skeletů, Jana masem nešetří. Bohužel během složitého servírování polévka vychladne a teplota je u vývaru dost zásadní faktor. Ale jinak může být Igor spokojen – v celestinských nudlích je kukuřičná mouka, ne bílá pšeničná. A ještě před polévkou bude carpaccio, takže se nabízí srovnání s Petrem. „Myslím, že u mě viděla, jak to má vypadat,“ chvástá se Petr, Jana má ale opačný názor; sama chce předvést Petrovi, jak má dobré carpaccio vypadat. To její je též červené řepy, ale syrové a nasladko s medem, oříšky a kozím sýrem. Je dobré, jen by si potřebovalo poležet v marinádě klidně o pár dnů déle. Nasladko bude i poslední úkol týdne a samozřejmě i nepečený dort la zahradník. Zábava je opět aktivní a ven se jde raději ještě před hlavním chodem, protože s plnými žaludky by chodit po provaze nešlo – tedy určitě ne tak krásně, jak to všem předvedl Janin syn. A co ta svíčková, na kterou se hladoví hosté pěkně načekají?

Takový recept na svíčkovou hosté neznají..

Vyplatí se to čekání? Kombinace hořčice, Halali a zakysané smetany je už kyselá asi až moc… „Mrzí mě to, všichni se těšili, ale bohužel to nedopadlo ani podle mých představ,“ přiznává zklamaná Jana, kterou to evidentně mrzí…

Těště se také na nedělní Prostřeno! Poslední večeře

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.