Seriály a filmy

11. července 2016 19:01

Jana vařila jen několikrát za život! V Prostřenu! je omylem!

REPRÍZA Účetní Jana (38) tvrdí, že vařila jen několikrát za život, bude to až taková hrůza?

Jak po šikovné kuchařce Kátě obstojí Jana z Holešovic, která prý neumí vůbec vařit? „Vařím tak jednou za rok,“ přiznává druhá hostitelka, protože má za partnera kuchaře, který kraluje v kuchyni i doma. „Omáčky například nevařím vůbec,“ svěří se na kameru sváteční kuchařka, která sice měla vaření na rodinné škole, ale zapamatovala si vůbec něco? Prý aspoň příteli v kuchyni ráda pomáhá například s loupáním brambor. A to se jí dnes hodí, protože brambory budou součástí hlavního chodu, gratinovaného jídla z jednoho hrnce.

Jana začíná být nervózní a panáčka slivovice si dá aspoň jako závdavek na kuráž. Hostitelka na to jde od lesa: zkombinuje oblíbený rodinný recept se zapečenými kotletami s nivou a lesními houbami, se švestkami ve slanině, jednoduchou zeleninovou bramboračkou a štrúdlem z koupeného těsta. A daří se jí… Káťa sice dostane svůj příděl drůbežího, ale nebude jí vadit, že se peklo společně s vepřovým? A jak jí osloví předkrm, sušená švestka – extra pro ni zabalená do krůtí šunky? Ostatní si pochutnají na slanině, která má přece jen díky tuku více chuti. Dozvědí se diváci, jaké vlasy skrývá Káťa pod šátkem? Prozradí to při zdobení vydlabaných dýní? A co podivínovi Bobovi vadí na závinech? Když jsou zavinuté!

Bohumír je hodně přísný! Podívejte, jak Janě kritizoval štrúdl.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.